ФОРУМ НЕРУХОМОСТІ: як купити нерухомість без ризиків

Форум організовується для юристів, агенцій нерухомості, забудовників, девелоперів та всіх хто зацікавлений у цій сфері.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Форум організовується для юристів, агенцій нерухомості, забудовників, девелоперів та всіх хто зацікавлений у цій сфері.

«Сучасний ринок нерухомості функціонує таким чином, що інвесторам, власникам бізнесу та звичайним громадянам вкрай необхідно забезпечити себе від юридичних ризиків в операціях з нерухомості. Як купити квартиру у новобудовах, не втративши заощадження, чи придбати нерухомість на вторинному ринку – ці та інші відповіді можна отримати на Форумі нерухомості», - розповідає адвокат Тарас Бачинський, керуючий партнер ЮК «Лігалейд». Саме ця юридична компанія організовує Форум нерухомості, який відбудеться 05 грудня (субота) в готелі «Нобіліс» при підтримці DOM.RIA. Форум організовується для юристів, агенцій нерухомості, забудовників, девелоперів та всіх хто зацікавлений у цій сфері. Для учасників буде надана інформація про те, як уникнути кримінальних правових ризиків в операціях з нерухомості, які існують юридичні ризики при купівлі квартир в новобудовах та основні тенденції інвестування в нерухомість.

Для Вас виступатимуть такі доповідачі , як:
Крім цього, в межах доповіді будуть представлені кращі інвестиційні пропозиції від Ромдер та партнерських агенцій нерухомості; Генеральними партнерами Форуму є будівельна корпорація «Ріел». Медіа-партнери – «Твоє місто», DOM.RIA. Також спів-організаотором заходу є Компанія нерухомості «Ромдер». Зареєструватися Ви можете на сайті legalaid.ua в розділі «Події».

За детальнішою інформацією слід звертатись: 096-002-01-00; 032-247-35-44 093-855-85-60; oksana.kuta.work@gmail.com

Поделись новостью с другом:

Интересные новости

В Николаеве жители получили двойные платежки за ЖКУ

В Николаеве жители получили двойные платежки за ЖКУ

95
Николаевцам, получившим «двойные» платежки за коммунальные услуги, необходимо платить победителю конкурса ООО «Город для людей. Николаев». Потом будет произведен перерасчет.

Ход строительства жилого комплекса «Standard One»

10
Сейчас строительство жилого комплекса «Standard One» продолжается. Возводятся стены, ведутся работы по монтажу сантехнического оборудования.
Нацкомиссия снизила «зеленый тариф» для частных станций

Нацкомиссия снизила «зеленый тариф» для частных электростанций

107
Официально вступило в силу постановление Нацкомиссии №556 от 26.06.2018 года о снижении на 6,3% «зеленых тарифов» для частных домохозяйств.
наверх
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →