ФОРУМ НЕРУХОМОСТІ: як купити нерухомість без ризиків

Форум організовується для юристів, агенцій нерухомості, забудовників, девелоперів та всіх хто зацікавлений у цій сфері.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
«Сучасний ринок нерухомості функціонує таким чином, що інвесторам, власникам бізнесу та звичайним громадянам вкрай необхідно забезпечити себе від юридичних ризиків в операціях з нерухомості. Як купити квартиру у новобудовах, не втративши заощадження, чи придбати нерухомість на вторинному ринку – ці та інші відповіді можна отримати на Форумі нерухомості», - розповідає адвокат Тарас Бачинський, керуючий партнер ЮК «Лігалейд». Саме ця юридична компанія організовує Форум нерухомості, який відбудеться 05 грудня (субота) в готелі «Нобіліс» при підтримці DOM.RIA. Форум організовується для юристів, агенцій нерухомості, забудовників, девелоперів та всіх хто зацікавлений у цій сфері. Для учасників буде надана інформація про те, як уникнути кримінальних правових ризиків в операціях з нерухомості, які існують юридичні ризики при купівлі квартир в новобудовах та основні тенденції інвестування в нерухомість.

Для Вас виступатимуть такі доповідачі , як:
Крім цього, в межах доповіді будуть представлені кращі інвестиційні пропозиції від Ромдер та партнерських агенцій нерухомості; Генеральними партнерами Форуму є будівельна корпорація «Ріел». Медіа-партнери – «Твоє місто», DOM.RIA. Також спів-організаотором заходу є Компанія нерухомості «Ромдер». Зареєструватися Ви можете на сайті legalaid.ua в розділі «Події».

За детальнішою інформацією слід звертатись: 096-002-01-00; 032-247-35-44 093-855-85-60; oksana.kuta.work@gmail.com

Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 02:03 53
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 312
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 109
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх