Цілком таємно, тільки для ріелторів! 6 щорічна всеукраїнська конференція від DOM.RIA

  • Дата публикации: 13.11.2015
  • Автор: DOM.RIA.com
  • Просмотров: 3518
  • События

Підтримуючи п’ятирічні традиції, ми робимо внесок у ваш стабільний розвиток.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Тому 27 листопада в Києві відбудеться очікуваний захід від DOM.RIA — 6 щорічна всеукраїнська конференція ріелторів. Цього року ми відчиняємо двері для більш ніж 200 учасників. 
 
Недарма ми проводимо конференцію саме в кінці року. Адже це найкращий період підбивати підсумки і планувати нові ідеї на майбутній рік.

Конференція «Тільки реальні клієнти. Тільки реальні продажі» — це можливість зустрітися з професіоналами ринку нерухомості, поставити питання досвідченим спеціалістам й отримати вичерпні та кваліфіковані відповіді.
 
Хочемо познайомити вас зі спікерами конференції. І почнемо з доповідачів, які виступатимуть у нас вперше.
 
  • Артур Оганесян, міжнародний експерт з ріелторських технологій, з актуальною темою «Обгрунтування високого розміру комісійних ріелтора»
  • Олеся Капченко, президент агентства нерухомості «Україна», власник проекту Royal Property, з доповіддю «Секрети ефективної реклами у VIP сегменті»
  • Вадим Пустотін, директор бренд-консалтингової компанії «Следопыт»; кандидат філософських наук, з темою «Як створити сильний впізнаваний бренд? П'ять корисних порад»
  • Ганна Бондар, заступник директора департаменту містобудування та архітектури КМДА. Тема: «Співпраця київської влади та ріелторських Асоціацій в реалізації проекту “Зробимо разом — упередження ризиків, пов’язаних з інвестиційною діяльністю”»
Також на конференції виступатимуть і наші постійні доповідачі, з якими ви могли познайомитись на попередніх зустрічах — Анатолій Топал, Наталія Наумець, Ольга Ларіна, Ігор Хлопонін, Мар’яна Зінчук.
 


DOM.RIA запрошує на конференцію всіх ріелторів, які хочуть дізнатися більше про те, як зробити свою професійну діяльність продуктивнішою.
 
Реєструйтесь на конференцію зараз за ціною 850 грн. Кількість місць обмежена. Детальна інформація про вартість, а також знижки, які ви можете отримати, за телефоном: (067) 923 02 14
 

Партнери конференції

           


 
 
 
 
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике События:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

Начались выплаты участникам программы «теплые кредиты»
сегодня 16:12 2
Госэнергоэффективность начала возмещения по «теплым кредитам» населению и ОСМД. Уже выплачено 4,4 млн грн участникам программы в апреле.
сегодня 15:39 3
В Оболонском районе Киева открылся новый жилой комплекс «Вышиванка», построенный корпорацией «Укрбуд».
Перепланировка трехкомнатной квартиры: 5 вариантов
сегодня 14:35 17
Способы перепланировки трехкомнатной квартиры. Как сделать просторное жилье удобнее и функциональнее в зависимости от потребностей жильцов?
наверх