У Львові стартує Осінній Будівельний Форум

Ювілейний 25 виставковий сезон «Галицьких Експозицій» при підтримці DOM.RIA продовжується Осіннім Будівельним Форумом.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Ювілейний 25 виставковий сезон «Галицьких Експозицій» при підтримці DOM.RIA продовжується Осіннім Будівельним Форумом.

В рамках форуму відбудуться: XXXII міжнародна виставка  «БудЕКСПО-осінь», IX спеціалізована виставка «Опалення», IX спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика» під гаслом «На шляху до енергоефективності». Виставки триватимуть з 6 - 9 жовтня  в приміщенні Палацу спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника,18).

У виставках братимуть участь понад 120 виробничих та торгових фірм з усіх регіонів України, які запропонують широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, енергозберігаючі технології, сучасні системи опалення, вентиляції і кондиціонування, методи використання альтернативних видів енергії та багато іншого.

Вперше буде представлено Салон твердопаливних котлів, який зібрав разом, на одному майданчику понад 30 виробників, які готові поділитись своїм досвідом та напрацюваннями та зможуть надати відповідь на питання: «як правильно вибрати котел?».

Цього року склад учасників поповнився низкою підприємств, які вперше презентуватимуть продукцію на Осінньому Будівельному Форумі.

Необхідність у заміні традиційних джерел теплопостачання на альтернативні, зумовила активність з боку учасників Осіннього Будівельного форуму представити відвідувачам інноваційні та енергоефективні технології, зокрема: сонячні батареї, вітрогенератори, теплові помпи, джерела безперебійного живлення, генератори, економні керамічні електричні панелі, водяні інфрачервоні стельові кліматичні панелі, довгохвильові обігрівачі, сонячну систему, каміни, біокаміни, дизайнерські рішення систем опалення, високоякісні внутрішньопідлогові, надпідлогові і плінтусні конвектори, газогенераторні установки, каміни, топки, теплові насоси, радіатори.

Цікавість про енергозберігаючі технології наростає. Це не дивно, адже від їх впровадження і застосування залежить більш ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та суттєве зниження грошових витрат. Тому, в рамках ОСІННЬОГО БУДІВЕЛЬНОГО ФОРУМУ запланована насичена програма супутніх заходів, яка передбачатиме поширення інформації серед населення про місцеві види палива, про те, як діє програма кредитування з енергоефективності та утеплення будинків та багато іншого.

В рамках виставки буде представлений проект Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва». Він спрямований на виконання комплексного технічного обстеження підприємств, визначення за допомогою вимірювального обладнання параметрів технологічних процесів, енергетичних та матеріальних витрат, а також використання розрахункових методів для розробки технічних рішень щодо вдосконалення виробництва.

Осінній Будівельний Форум відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та численних партнерів.

Надіємось, що активна участь у роботі Форуму дозволить запровадити енергозберігаючі технології в інфраструктуру міста та області і принесе користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної будівельної та паливно-енергетичної галузі.


Зробимо наше майбутнє енергонезалежним!


Поделись новостью с другом:

Интересные новости

Минюст рассказал о правах владельцев земельных участков (видео)

Минюст рассказал о правах владельцев земельных участков (видео)

346
Минюст выпустил информационно-учебную программу для украинцев-владельцев земельных паев или земельных участков – как им защитить свои права и не стать заложниками мошенников.

Скидки на квартиры в ЖК «Busov Hill»

11
Скидка 15% на готовые квартиры с видом на Ботсад и Днепр в жилом комплексе «Busov Hill» на Печерске.
В Житомире повысили тарифы на тепло и горячую воду

В Житомире повысили тарифы на тепло и горячую воду

305
На заседании исполкома Житомирского горсовета принято решение о повышении тарифов на централизованное теплоснабжение на 12,3%.
наверх
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →