День народження у нас, а ПОДАРУНКИ у ВАС!

В свій день народження ТОВ "Львівська мрія" дарує подарунки! Безпрограшна лотерея! Знижки на купівлю квартири від 5000 до 50 000грн! Загальний призовий фонд - більше 2 000 000 грн!

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Поспішайте! Сьогодні вигідніше ніж буде завтра!

Протягом червня ТОВ «Львівська Мрія» святкує дворіччя будівництва житлових комплексів у Львові. Компанія забудовник працює по Україні вже більше 20ти років, створюючи по різним містам житлові комплекси згідно вподобань та вимог регіону де знаходиться будинок.

Львівська мрія, лотерея

Для того щоб львів’янам було максимально комфортно у новому помешканні ТОВ «Львівська Мрія» поєднала любов до історії та повагу до традицій разом із новітніми технологіями та перевагами сучасної архітектури. Нагадаємо, що усі будинки ТОВ «Львівської Мрії» виключно цегляні.Товщина стін 49см, що забезпечить безпеку при будь яких погодних умовах.

Кожна квартира оснащена індивідуальним опаленням та забезпечена необхідною потужністю електропостачання для встановлення будь-якого електрообладнання в тому числі підігрів води та опалення приміщення.

Район, який обрала «Львівська Мрія» для Вас вигідно вирізняється розвиненою інфраструктурою та разом з тим затишним місцем. Будинок знаходиться серед парків, шкіл, садочків та дитячих майданчиків.

Святкуймо разом початок літнього сезону та нового життя у якісній та комфортній квартирі від ТОВ «Львівська Мрія»!

Ви надихаєте нас для будівництва Вашої Мрії!

Чекаємо Вас за подарунками в нашому відділі продажу:

Адреса: м. Львів, вул. Рубчака, 11

Телефони: (032) 241-08-08, (097) 811-80-80, (063) 813-44-81

Email: lvivskamria@ukr.net

Сайт:  mriya.lviv.ua 

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

Собственное жилье получат еще 17 семей
сегодня 14:15 0
Кредитный комитет Держмолодьжитла принял решение, согласно которому льготные кредиты на приобретение собственного жилья в разных регионах Украины получат еще 17 семей.
Доступ к реестру отклонений от ДБН откроют онлайн
сегодня 12:52 7
Минрегион утвердил новый Порядок согласования отклонений от государственных строительных норм, обеспечивающих соблюдение установленных требований безопасности к зданиям и сооружениям.
В Киевской области прокуратура вернет земли, отданные под строительство
сегодня 11:00 335
Прокуратура Киевской области обратилась в суд с требованием вернуть в государственную собственность 6 га земель Бучанской лесной дачи и 13 га лесного фонда в Обуховском районе.
наверх