Компанія «БК «Інтергал-Буд» виступає генеральним підрядником будівництва по Десятинному провулку 3-5

Компанія «БК «Інтергал-Буд» виступає генеральним підрядником будівництва по Десятинному провулку 3-5, що виконується на замовлення Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП).

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Компанія реагує на всі листи від органів державної влади, які вона отримує. Але нажаль, офіційного листа від 29-04-2015 від Київської міської ради з приводу цього будівництва отримано не було. Непорозуміння навколо цього будівництва вже виникали, не зважаючи на те, що всі дозвільні документи по даному об’єкту були отримані вчасно і у порядку, встановленому державними нормами. Ми неодноразово йшли на поступки громадськості та вже навіть знесли конструкції 9-го поверху, висотність яких знаходилася в допустимих межах дозвільної документації по проекту, які були визначені у Містобудівних умовах та обмеженнях забудови земельної ділянки виданих Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 13.12.2011 року № 14750/0/18/009-11). За цим документом єдиним обмеженням висотності по цьому будівництву є висотність будинків, що розташовані поруч.

На сьогоднішній день висота будинку по Десятинному провулку 3-5 на 3 метри нижча від навколишньої забудови (висота сусіднього будинку по вул. Володимирській, 4 складає більше 34 м). Висота 27 м, вказана у листі від 29-04-2015, що потрапив у мережу Інтернет, суперечить викладеному у містобудівних умовах та у дозвільних документах, які були отримані раніше. Спеціалісти компанії здивовані і готові детально вивчити усі додаткові документи по цій справі, якщо вони існують. Тим більше, що свою діяльність компанія веде виключно у законному полі. Ми готові допомогти міській владі розібратися, чому виникло це непорозуміння. Ми розуміємо, що дуже важливо навести лад у містобудівній галузі. Важко одночасно охопити величезні обсяги інформації та не заплутатися у дрібницях. Особливо, зважаючи на те, як складно у теперішніх умовах обрати правильне рішення, що ґрунтується на засадах демократії, а не охлократії, що є сумною тенденцією у країні.
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 02:03 53
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 312
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 109
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх