Квартири від забудовника. Клубний будинок Ботанічний

Розстрочка під 0% річних від забудовника на весь строк будівництва. Ви платите за те, що бачите! Зараз найкраща ціна! Встигни придбати!

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
10 хвилин до цетру, чисте повітря, елітний район, парковка, дитячий майданчик. Вікна квартир виходять на фонтан "Рошен". Будинок клубного типу. Тільки для Вас група наших спеціалістів розробила проект з найзручнішим використанням Ваших квадратних метрів.Тепер ви не сплачуєте за незручні коридори, які вам нав’язують інші забудовники. Також діє розстрочка на весь період будівництва безпосередньо від забудовника. Без участі банків та кредитних спілок. Ви платите тільки за те, що бачите. Будуємо для Вас, як для себе!
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
сегодня 13:50 2
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
сегодня 12:54 5
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
сегодня 12:38 8
«Киевгорстрой» начал реализацию паркомест со скидкой 10% в одном из самых интересных жилых комплексов, который строится в Шевченковском районе Киева.
наверх