Житловий комплекс «Паркові Озера» вітає нових мешканців!

Наприкінці 2014 року компанією «Інтергал-Буд» достроково були введені до експлуатації 2 будинки у житловому комплексі «Паркові Озера» на 311 квартир загальною площею більше 20 000 квадратних метрів (будинки №7 та № 17).

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
І вже у лютому 2015 року розпочнеться заселення щасливих власників нового житла. До речі, в цих будинках залишилось декілька останніх квартир, які чекають на своїх мешканців.
 
Дострокове завершення будівництва стало доброю традицією компанії «Інтергал-Буд». Так в 2014 році раніше запланованого строку було завершено будівництво першого будинку житлового комплексу «Малахіт», житлового будинку «Лідер». В строк було введено до експлуатації будинок №3  житлового комплексу «Деміївка» та будинок №16 житлового комплексу «Паркові Озера».
 
Житловий комплекс «Паркові Озера» вирізняється власною повноцінною інфраструктурою і позиціонується, як «місто в місті». Але насправді, він ще й повністю підтверджує свою назву, бо він не лише розташован поруч з мальовничим парком «Перемога», а в ньому вдало поєдналися невеликі паркові алеї та між 8 та 9 будинками планується штучне озеро. А для активного відпочинку на території комплексу є дитячі та спортивні майданчики, міні-футбольне поле із спеціальним покриттям, та, навіть, дуже скоро буде ще й роллер-дром. Малеча та дорослі в захваті від активних розваг та мають змогу цікаво  проводити часу на свіжому повітрі, що дуже важливо для мешканця столиці.
 
Але не тільки розвиненою інфраструктурою може пишатися житловий комплекс. При зведенні нових будинків компанія «Інтрегал-Буд» використовує новітні технології будівництва у поєднанні з кращими інженерними системами та енергозбереженням.
 
Про Забудовника: Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. За час своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 60 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею більше 700 тисяч кв. м. У проектному портфелі компанії, окрім реалізованих та поточних проектів, заплановано проекти загальною площею понад 2,3 мільйони квадратних метрів.

http://intergal-bud.com.ua/
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 12:38 1
«Киевгорстрой» начал реализацию паркомест со скидкой 10% в одном из самых интересных жилых комплексов, который строится в Шевченковском районе Киева.
Вступление в силу нового закона о ЖКУ отсрочили
сегодня 12:25 114
Комитет по вопросам строительства, градостроительства и ЖКХ решил отсрочить введение в действие новой редакции закона «О ЖКУ», который должен был вступить в силу с 10 июня 2018 года.
Проект по обеспечению украинцев жильем с помощью лизинга ускорят
сегодня 11:25 107
Делегации Украины и КНР обсудили меры, необходимые для ускорения реализации проекта по обеспечению украинцев собственным жильем на условиях ипотечного кредитования или финансового лизинга.
наверх