Весняний будівельний форум: на шляху до енергоефективності

Весняний Будівельний Форум, що проходитиме 17-20 березня за підтримки DOM.RIA — найбільша спеціалізована подія Західного регіону.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Весняний Будівельний Форум є відображенням ключових напрямів розвитку передових досягнень вітчизняної і світової будівельної індустрії та енергетичної сфери.

Враховуючи високу значимість та гостроту проблем енергонезалежності України,  виникає необхідність шукати шляхи енергоефективного будівництва. Зокрема, зменшуючи енерговитрати, використовуючи альтернативне теплопостачання, яке має переваги не лише для окремих людей, а й визначає інноваційність та конкурентоспроможність  міста, регіону, держави загалом. Форум відбудеться у форматі взаємодоповнюючих заходів, що дозволить одночасно і максимально повно окреслити проблематику сфери енергозбереження. 
 


 
Детальні умови участі

За додатковою інформацією звертайтесь у ДИРЕКЦІЮ ВИСТАВКИ:
Тел.: (032) 297-06-28 expo@galexpo.lviv.ua    www.galexpo.com.ua
Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

В Киевской области прокуратура вернет земли, отданные под строительство
сегодня 11:00 305
Прокуратура Киевской области обратилась в суд с требованием вернуть в государственную собственность 6 га земель Бучанской лесной дачи и 13 га лесного фонда в Обуховском районе.
сегодня 10:47 42
Аналитический центр DOM.RIA провел собственный анализ с целью узнать за сколько в среднем украинцы могут снять жилье у моря в начале летнего сезона 2018 года.
В этом году выдали в 4,5 раза меньше субсидий
сегодня 09:42 413
Сумма субсидий, предназначенных домохозяйствам, в январе-апреле 2018 р. составила 531,4 млн грн. Это почти в 4,5 раза меньше, чем сумма субсидий в соответствующем периоде прошлого года.
наверх