Житомир, зустрічай «Набережний квартал»!

«Набережний квартал» — новий іміджевий проект по створенню житлового комплексу європейської якості та по привабливій ціні, що здатен задовольнити найвибагливіші вимоги у комфортному проживанні.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

«Набережний квартал» — новий іміджевий проект по створенню житлового комплексу європейської якості та по привабливій ціні, що здатен задовольнити найвибагливіші вимоги у комфортному проживанні.

Проект «Набережний квартал» на сьогоднішній день є одним із найуспішніших в Україні. 
 
Основна стратегія компанії — якісне і швидке будівництво житлової та комерційної нерухомості. За час існування компанія встигла зарекомендувати себе як надійний забудовник.
 
«Набережний квартал» —це об'єкти по всій Україні:
 
Побудовано — більше 5000 квартир
Будується — 10619 квартир
Географія будівництва: Київ, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Львів, Тернопіль, Чернівці, 
Черкаси, Дніпропетровськ, Харків, Одеса. 
 
А тепер «Набережний Квартал» прикрашатиме і Житомир — 1вересня 2014 року було розпочато будівництво житлового комплексу по вул. Бородія, 50а. Житловий комплекс «Набережний Квартал» буде складатись із 3 секцій, з власною інфраструктурою, гаражами, місцями для тимчасової стоянки, дитячим майданчиком та зоною відпочинку. Передбачено також і комерційну нерухомість. 
 
Тепло і затишок — ключові аспекти компанії при будівництві житлових комплексів. Ось лише частина з того, що пропонує забудовник:
повне дотримання нормативних законів щодо енергозбереження — будинки будуються з термостійкої цегли (товщина несучої стіни складає 510мм), додаткове утеплення мінеральною ватою товщиною 100мм, а ззовні будинку використовується облицювальна цегла товщиною 120мм. Загалом товщина стіни становить 730мм;вікна та балкони в будинках засклені 2-х камерними вікнами з 5-и камерним металевим профілем;квартири здаються з обробкою "після будівельників": з чорновою гіпсовою штукатуркою стін, з повністю розведеною електрикою (застосовуються кабелі з перетином 3х25), із встановленим 2-х контурним газовим котлом (потужністю 24кВт), лічильниками (на воду, на електроенергію, на газ);висотка стелі в квартирі 2,74м. Для міжповерхового перекриття використовуються особливо міцні плити;кожен поверх – це максимум вісім затишних та просторих квартир;дах будинку плаский, з подвійною гідроізоляцією та теплоізоляційним шаром.
 
Початок будівництва — 2014р.
Звертайтесь в центр продажу по вул. Бородія, 50-А або за телефоном: 
Здача об'єкту — 2015р.
067-67-44-55-0
https://vk.com/n_kvartal_zt
http://nkvartal.com.ua/ 
«Набережний Квартал» — це гарна інвестиція!
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

Интересные новости

В ЖК «Шевченковский» начали фасадные работы

2
В ЖК «Шевченковский» начали монтаж лифтов.
Минюст рассказал о правах владельцев земельных участков (видео)

Минюст рассказал о правах владельцев земельных участков (видео)

352
Минюст выпустил информационно-учебную программу для украинцев-владельцев земельных паев или земельных участков – как им защитить свои права и не стать заложниками мошенников.

Скидки на квартиры в ЖК «Busov Hill»

12
Скидка 15% на готовые квартиры с видом на Ботсад и Днепр в жилом комплексе «Busov Hill» на Печерске.
наверх
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →