КБУ ПРИСВОЇЛА НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ НАДІЙНОСТІ ЖК «ПАРКОВА ВЕЖА»

Конфедерація будівельників України спільно з Рейтинговим агентством IBI-Rating присвоїла житловому комплексу «Паркова вежа» І рівень надійності – відмінна надійність за рейтинговою шкалою IBI-Рейтинг для житлових комплексів.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Це відповідає найвищому показнику рейтингу, що говорить про максимальний захист інвесторів та виконання зобов’язань забудовника згідно будівельного проекту.
 
Урочисте нагородження та вручення Сертифікату надійності відбулося 9 вересня 2014 року на території комплексу за адресою: м. Київ, вул. Червонопільська, 2г.

 
 
Оцінка надійності будівництва об’єкту була проведена в рамках «Рейтингу надійності житлових комплексів» – спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України, Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.
 

«Рейтинг надійності житлового комплексу – це експертна оцінка багатьох показників. Компанії, які проходять цю оцінку, максимально відкриті і надійні для покупців. Забудовник прагне надати своїм майбутнім мешканцям вичерпну інформацію про комплекс, аби переконати у правильності вибору. Промислово-будівельна група «Ковальська» одна з таких компаній. Багаторічний досвід роботи на українському будівельному ринку дозволяє Групі «Ковальська» будувати якісно, вчасно і  бути одній з перших, хто отримав Рейтинг надійності», –
зазначив у привітальному слові Сергій Грабар, Виконавчий директор КБУ.  
 
 

Забудовник ЖК «Паркова вежа» – ТОВ «Компанія Елонг», генеральний підрядник будівництва – ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської», як найбільший виробник будівельних матеріалів України, є членами Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська». Будівництво «Паркової вежі» компанія розпочала у листопаді 2013 року та виконує з дотриманням графіку. Планується, що у ІІІ кварталі 2015 року об’єкт буде зданий в експлуатацію. За ходом будівництва можна слідкувати в режимі реального часу завдяки трансляції.
 
Дозвільна документація по ЖК відповідає усім чинним нормам, а схема продажу квартир – цілком зрозуміла, прозора і надійна. Варто зауважити, що ціна квадратного метру в цьому об’єкті є об’єктивною та відповідає ситуації на ринку. 
 
«Головною нашою перевагою є звичайно ж якість – ПБГ «Ковальська» була і залишається беззаперечним лідером серед виробників будівельних матеріалів, об'єднуючи ресурси різних передових, у своїй сфері, підприємств і впроваджуючи сучасні технології. За рахунок групи наших підприємств ми реалізуємо комплексні рішення для будь-якого нашого об'єкта: починаючи від розробки і виконання проекту будівництва, закінчуючи обслуговуванням власною комунальною службою – Ковальська-Житлосервіс. Тобто, інвестори можуть бути впевнені не тільки в якості забудови, але і у високому рівні сервісу в процесі експлуатації готового житла. Ми намагаємося забезпечити наших майбутніх мешканців всім необхідним для життя. Наші об'єкти – це комплекси зі своєю інфраструктурою, де завжди є місце для відпочинку та прогулянок з дітьми. 
 

Наразі, розташування ЖК «Паркова вежа» обране із урахуванням розвиненої інфраструктури, зручної транспортної розв’язки і рекреаційної зони – парк «Крістерова гірка», аби в повній мірі відповідати заявленій класифікації облаштування та будівництва житла «комфорт-клас» –
розповів Сергій Пилипенко, Генеральний директор ПБГ «Ковальська». 
 
Визначався рейтинг надійності ЖК на основі методології, розробленої рейтинговим агентством IBI-Rating, та базувався він на аналізі трьох основних блоків інформації: про забудовника та генерального підрядника, про фінансові показники компанії та про особливості конкретного проекту – за результатами чого рейтинговим комітетом визначається відповідний рівень надійності. Основні фактори, які в подальшому обґрунтовують визначений рівень рейтингу, висвітлені в Сертифікаті, який отримує компанія-забудовник.
 
«Оцінюючи надійність житлового комплексу, ми в першу чергу аналізуємо фінансовий стан компанії-забудовника та генерального підрядника, за рахунок чого відбувається фінансування будівництва, прибутковою або збитковою була діяльність компанії. Тобто оцінюємо її кредитоспроможність – це те, на чому спеціалізується наше кредитно-рейтингове агентство, те, що ми робимо вже протягом 9-ти років. Адже велика кількість забудовників розпочинає продаж квартир в об’єкті ще на стадії фундаменту, сподіваючись, що за рахунок залучених від інвесторів коштів провадитиме подальше будівництво. Проте фортуна мінлива. За даним проектом генпідрядником виступає ПАТ «Завод ЗБК ім. С. Ковальської» - одна з провідних будівельних компаній міста, яка ввела в експлуатацію близько 500 тис. кв. м житла. Протягом останніх років підприємство демонструє позитивну динаміку розвитку: зростають активи, інвестиції в будівництво, відмічається помірне боргове навантаження. За період з 2011 по 2013 роки чистий прибуток компанії зріс вдвічі – до 14,4 млн. грн. Важливим є також надання компанією гарантій для інвесторів щодо повернення коштів в разу виникнення непередбачуваних обставин. Всі ці аспекти були враховані при визначенні рейтингу надійності і обумовили його високе значення», - наголосив Григорій Перерва, директор рейтингового агентства IBI-Rating.


 
Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК «Паркова вежа» та результатами проведеної оцінки можна з Сертифікату, що знаходиться у додатку, а також на сайтах КБУ та IBI-Rating. 
 
Довідкова інформація
Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, що розроблена Рейтинговим агентством IBI-Rating, узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам. 

Інформація про організаторів проекту
 
Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше, ніж у 5 разів. Це підняло Україну в рейтингу Doing Business на 145 місць з 186 до 41 (в отриманні дозволів на будівництво).
 
Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.
 
Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.
 
Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 02:03 16
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
вчера 13:50 261
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
вчера 12:54 61
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх