Оголошуємо конкурс на кращу ідею дитячого центру!

Дорогі друзі! Хочемо повідомити гарну новину - цього року плануємо розпочати реалізацію проекту дитячого центру (ДЦ) на території ЖК «Софія Київська». Нам би дуже хотілося побудувати саме такий центр, про який мрієте ви та ваші дітки.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Оголошуємо конкурс на кращу ідею дитячого центру!
Давайте разом визначимося, що має включати в себе наш ДЦ. Дитячий садок і розвиваючі групи для малюків? Чи потрібні спортивні секції та різні цікаві гуртки? А уроки англійської мови? А можливо, варто придумати в рамках центру і щось цікаве для батьків? В цілому, питання з ідеєю центру поки відкрите, і нам дуже потрібна ваша допомога!
 
Тому ми оголошуємо конкурс на кращу ідею ДЦ. Відразу зазначимо, це не професійний конкурс, тобто ми не чекаємо від вас детальних концепцій, креслень і розрахунків. Мова йде саме про ідею, яким би ви і ваші малюки хотіли бачити наш дитячий центр.
 
Отже, УМОВИ КОНКУРСУ:
 
Період конкурсу: 12-31 травня включно.
 
Куди надсилати роботи: на пошту sofiakievskaia@ukr.net.
 
Хто може брати участь: покупці квартир в ЖК «Софія Київська», а також абсолютно всі бажаючі отримати приз, який не залишить байдужим вас і ваших малюків!
 
В якості конкурсних робіт ми приймаємо:
 
1. Рісункі дітей та батьків на тему «Дитячий центр моєї мрії». Малюнок можна сфотографувати або відсканувати і надіслати нам на пошту.
 
2. Для тих, хто не любить малювати, ми приймаємо текстові ідеї всіх жанрів і розмірів про те, яким повинен бути дитячий центр в ЖК «Софія Київська». Автором може бути будь-який член вашої родини. Формат - документ word.
 
3. Для самих ґрунтовних, ми приймаємо малюнок + текстова ідея (опис малюнка). Формат - фото і документ word.
 
Як визначатиметься переможець: переможця будемо вибирати ми - представники забудовника ЖК «Софія Київська». Переможець отримає головний приз, ще 10 учасників отримають заохочувальні призи.
 
Призи: головний приз - цілий день щастя для дітей і відпочинку для дорослих в аквапарку «Термінал» (м. Бровари, Київська область, квитки для 2 дорослих та 2 дітей). Заохочувальні призи - дитячі набори для малювання.
 
При підготовці концепції дитячого центру ми намагатимемося  врахувати всі ваші ідеї, якими ви з нами поділитесь. Адже нам дуже важливо бути вам корисними і створювати саме такі проекти, які вам дійсно потрібні! З нетерпінням чекаємо ваших конкурсних робіт!
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

На что влияет фасад новостройки
вчера 16:45 20
Оригинальный фасад жилого комплекса – одна из составляющих успеха среди инвесторов. Так ли это? Рассмотрим тенденции строительства новостроек.
Монетизация субсидий для населения начнется с 1 января 2019
вчера 16:22 94
Владимир Гройсман сообщил, что с 1 января 2019 года будет проведена монетизация субсидий. Это повысит адресность выплат и сделает невозможным злоупотребления в этой сфере.
вчера 16:04 41
Внимание-внимание! Компания Evrodim начинает продажу третьей очереди коттеджного городка “Новая Александровка”
наверх