KyivBuild 2014: 30 днів до старту

Головна професійна подія будівельного ринку оновлюється до свого 18-річчя. KyivBuild 2014 - це максимум уваги якісним будівельним матеріалам, прем‘єра нової програми залучення бізнес-відвідувачів.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
18-а Міжнародна професійна будівельна виставка KyivBuild 2014 відбудеться з 4 по 6 березня 2014 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна»). Інформаційним партнером виставки виступає сайт .
 
Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія).
 
Виставку традиційно підтримують Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Національна спілка архітекторів України, Конфедерація будівельників України, Асоціація «Союз виробників будівельних матеріалів і конструкцій», Асоціація міст України.
 
При формуванні експозиції та ділової програми KyivBuild 2014 акцент робиться на цілісному підході до процесу будівництва - від ідеї архітектора до реалізації об'єкту, із застосуванням новітніх технологій і конструкцій.
 
Гармонійним доповненням KyivBuild в березні 2014 стане 12-а Міжнародна спеціалізована виставка «БудТех», яка об'єднує головні бренди «важкої» будівельної, кар'єрної і дорожньої техніки, представлені на ринку України.
 
Зростання експозиції на 20%
За 30 днів до старту виставки KyivBuild 2014 заповнюваність павільйонів перевищує торішні показники на 20%, відзначають організатори.
 
Свою участь у виставці підтвердили, зокрема, такі компанії, як «Акваізол», «Юна двері», «Хітсан», MANDERS та інші. Традиційно у виставці бере участь група компаній, що займається обладнанням заводів повного циклу для керамічної промисловості, - Beralmar, Ceric Technologies, Equipceramica, Metalcertima, Sacmi. Виробники та постачальники для будівельного бізнесу з Білорусі, Греції, Німеччини, Румунії, Угорщини та Фінляндії будуть представлені окремими національними групами. Географія KyivBuild 2014 включає також Болгарію, Великобританію, Іспанію, Італію, Росію, Тайвань, Туреччину, Україну і Чехію.
 
Акценти ділової програми KyivBuild 2014
Вперше в програмі міжнародної виставки KyivBuild 2014 заплановано проведення спеціалізованих днів для виробників популярних будівельних матеріалів - залізобетону і кераміки. У перший день виставки, 4 березня, в рамках Дня залізобетону відбудеться конференція «Збірний залізобетон в будівництві. Застосування і технології. Індустріальне домобудівництво». 5 березня, в День кераміки, буде проведено конференцію «Керамічна цегла: головні тенденції ринку». 6 березня програму заходів з найважливіших будівельних матеріалів завершує конференція «Газобетон: Виробництво. Технології». Організатори спеціалізованих заходів - ДП «Прем'єр Експо» та «Будівельний журнал».
 
Логічним завершенням KyivBuild 2014 стане підведення підсумків всеукраїнської програми захисту прав споживачів «Висока якість - чесна ціна». В рамках щорічної акції Асоціація «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» називає кращі будматеріали за підсумками комплексного тестування. Протягом всіх днів виставки журнал «Идеи вашего дома» проводитиме консультації для дизайнерів та архітекторів на своєму стенді. 
 
Новий сервіс для учасників - програма CIP
 Вперше в 2014 році організатори ввели новий сервіс залучення цільової аудиторії для учасників - програму Commercial Important Person (CIP). Мета програми CIP - зробити участь у виставці максимально ефективним для експонентів.
 
Організатор сам призначить зустрічі і домовиться з потенційними клієнтами про ділові переговори під час виставки. Учаснику потрібно тільки описати свого споживача і узгодити список передбачуваних візитерів. Ніяких додаткових матеріальних і часових витрат - в обмін на розширення бази клієнтів і зміцнення ділової репутації в очах партнерів.

Детальніше про виставку - на сайті або офіційній FB-сторінці.
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 02:03 53
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 312
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 109
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх