Вартість квартир від «ЕКО-ДІМ» зафіксована в гривні

«ЕКО-ДІМ» завжди дотримувався принципів максимальної відкритості та прозорості. Тому вартість квартир, які пропонуються до продажу, є зафіксовані в гривні.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Покупцю не потрібно звірятися зі зростанням валюти і перераховувати вартість квартири – вона залишається тією ж, що і була.
Покупець отримує всю інформацію та має можливість доступу до квартири впродовж будівництва

Покупець має можливість ознайомитися з відритою документацією і дозвільними документами. Також, за бажанням клієнта, він має можливість доступу до будівництва, щоб оглянути стан і якість будівництва своєї квартири - з безумовним дотриманням вимог безпеки за погодженням та в обов’язковій присутності менеджера агентства.
 
Сучасні технології енергозбереження

Сучасне будівництво неможливе без використання сучасних технологій. І в першу чергу тих, які спрямовані на зручність та комфорт мешканця. Поруч з традиційною керамічною цеглою, яка залишається лідером екологічності, довговічності, міцності та енергозбереження, використовується також і попереднє утеплення будинків, яке захищає як саму будівлю, так і кошти мешканців на опалення.

«ЕКО-ДІМ»
використовує і новинки, встановлюючи сучасні енергозберігаючі вікна з напиленням срібла. Автономне ж опалення – двофункційний котел та радіатори в кожній квартирі – це на сьогодні стандарт квартири від «ЕКО-ДІМ».

Адреса: вул. Миколайчука, 36,
Львів, Львівська область, 79000 
Телефон: (050) 177 52 30
www.eko-dim.com.
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 02:03 16
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
вчера 13:50 261
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
вчера 12:54 61
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх