Виставка «Домострой-Осінь - 2013»

З 11 по 14 вересня запрошуємо Вас прийняти участь у XXІV галузевій будівельній виставці «Домострой-Осінь - 2013».

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Виставка «Домострой-Осінь - 2013»
Місце проведення: м. Запоріжжя, Виставковий центр «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70-б).

Організатор заходу: Запорізька торгово-промислова палата.
 
Традиційно виставковий проект «Домострой» проводиться Запорізькою ТПП двічі на рік – навесні та восени, збираючи сотні учасників ринку – виробників, науковців, постачальників, дилерів, покупців. Саме на виставці кожен з них має ефективну нагоду в найкоротший термін ознайомитись з новинками ринку, отримати корисну інформацію, зустрітись з діловими партнерами, обрати гідний варіант для покупки або підписання угоди. 
 
Завдяки підтримці галузевих асоціацій та зростаючому попиту на якісні будівельні послуги та матеріали у промислово насиченому запорізькому регіоні, виставка «Домострой» стала одним із успішніших виставкових проектів. 
 
Особливість осінньої виставки: напередодні осінньо-зимового сезону ця виставка стає майданчиком для демонстрації та спілкування професіоналів ринку з потенційними покупцями на проблему гострих для цього сезону потреб, пов’язаних, насамперед, з теплоізоляцією, опаленням, енергозбереженням, комфортом та екологічністю.
 
Ділова складова виставки: спеціалізовані семінари, презентаційні заходи, бізнес-зустрічі, робочі засідання профільних організацій та комітетів, направлені на залучення додаткової професійної аудиторії відвідувачів.
 
Факти виставки 2012 р. («Домострой-Осінь-2012»): 3000 кв. м. загальної виставкової площі, понад 70 учасників будівельного ринку, 8 регіонів України.
 
Виставка «Домострой-осінь» проводиться разом із X спеціалізованою виставкою енергоефективних рішень «ЕНЕРГІЯ - 2013», що безумовно, розширює коло зацікавлених професійних відвідувачів та підіймає результативність роботи учасників обох проектів.
 
 
«Козак-Палац» - територія Вашого успішного бізнесу!

Оргкомітет виставки «Домострой»
тел.: (061) 213-50-26, 213-51-67
www.expo.zp.ua
e-mail: expo2@cci.zp.ua, expo4@cci.zp.ua
Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
сегодня 13:50 221
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
сегодня 12:54 29
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
сегодня 12:38 17
«Киевгорстрой» начал реализацию паркомест со скидкой 10% в одном из самых интересных жилых комплексов, который строится в Шевченковском районе Киева.
наверх