У Львові - ЛІТНІ ЦІНИ на квартири від ЕКО-ДІМ

Найкраща пора подбати про власну оселю – у Львові компанія ЕКО-ДІМ пропонує квартири за спеціальними літніми цінами.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
У Львові - ЛІТНІ ЦІНИ на квартири від ЕКО-ДІМ
1-кімнатні квартири зі знижкою до 5 відсотків можна придбати в новому будинку по вулиці Скрипника. Зі знижкою 3% в період «літніх цін» можна придбати також 1-кімнатні квартири в будинках по вулиці Інструментальній та на проспекті Червоної Калини.
 
«З нашими пропозиціями Ви можете реально зекономити кошти, щоб одночасно дозволити собі і повноцінний відпочинок чи закласти кошти на облаштування квартири, - говорить директор АН «ЕКО-ДІМ» Роман БУК. – Адже економія в порівнянні зі звичайними цінами сягає 20 тисяч гривень. Загалом програма «Літні Ціни» діятиме з червня до вересня 2013 року».
 
З конкретними пропозиціями акційних квартир можна ознайомитися в офісах агентства «ЕКО-ДІМ» та на сайті агентства – www.eko-dim.com 
 
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 02:03 56
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 317
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 112
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх