Введено в експлуатацію I чергу ЖК «Яскравий»

З радістю повідомляємо Вам, що 29 березня 2013 р. була введена в експлуатацію I черга житлового комплексу «Яскравий» - 25-поверховий будинок на 425 квартир з повноцінним оздобленням та кухонним гарнітуром.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
ЖК «Яскравий»
Житловий комплекс «Яскравий» - проект економ-класу компанії «Інтергал-Буд», розташований в Оболонському району м. Києва, в якому покупцеві пропонуються квартири з повноцінним сучасним оздобленням.
 
Житловий комплекс «Яскравий» входить до складу багатофункціонального комплексу, який включає в себе діючий будівельний гіпермаркет LeroyMarlen та торгівельний центр «Полярний»  з продовольчим супермаркетом «Амстор».
 
Окрім цього, в житловому комплексі «Яскравий» передбачена повноцінна інфраструктура для життя - дитячий садок,паркінг, офіси під зону послуг, дитячі та спортивні майданчики та благоустрій території.
 
Паралельно ведуться роботи  з будівництва II черги проекту, продажі в якій незабаром розпочнуться.
 
Про компанію: Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших інвестиційно-будівельних компаній в Україні. Компанія розвиває великий портфель проектів - за час своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 40 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 500 тисяч кв. м. Поряд з успішно реалізованими проектами, в активі компанії ще величезний потенціал - десятки проектів на стадії розвитку.

www.intergal-bud.com.ua
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

Начались выплаты участникам программы «теплые кредиты»
сегодня 16:12 2
Госэнергоэффективность начала возмещения по «теплым кредитам» населению и ОСМД. Уже выплачено 4,4 млн грн участникам программы в апреле.
сегодня 15:39 5
В Оболонском районе Киева открылся новый жилой комплекс «Вышиванка», построенный корпорацией «Укрбуд».
Перепланировка трехкомнатной квартиры: 5 вариантов
сегодня 14:35 17
Способы перепланировки трехкомнатной квартиры. Как сделать просторное жилье удобнее и функциональнее в зависимости от потребностей жильцов?
наверх