ОБМІНЯЙ СТАРУ КВАРТИРУ НА НОВУ!

Стати власником нової квартири стає ще простіше. Якщо Ви хочете придбати нову квартиру, але не вистачає коштів, то можна скористатися допомогою і досвідом нашого агентства.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
лого Эко-Дом
«У випадках, коли до нас звертаються з бажанням купити нову сучасну квартиру, і при цьому хочуть продати квартиру, в якій проживають зараз, то наші фахівці підбирають оптимальний варіант, який дозволяє без зайвих клопотів та витрат здійснити обидві угоди», – говорить директор АН «ЕКО-ДІМ» Роман Бук.
 
Ще однією перевагою, чому в таких випадках обирають подібну послугу «Еко-Дому», є те, що ЕКО-ДІМ має багато вигідних пропозицій первинного житла в різних районах міста. Надійність, законність і безпечність угод,  відповідальність фахівців з багаторічним досвідом роботи та співпраця з діючими агентствами нерухомості, що дозволяє обирати оптимальний варіант продажу та купівлі.
 
Серед причин, за якими до АН «ЕКО-ДІМ» звертаються в подібних випадках, це найчастіше бажання купити квартиру більшої площі, ніж та, в якій зараз проживає сім’я, зміна району проживання (через сімейні або робочі причини), обмін кількох помешкань малої площі на більшу і навпаки. 
 
«Напевно найкращою нашою перевагою є люди, які скористалися такими нашими послугами і стали власниками нових квартир, оминувши клопіт самостійного продажу свого колишнього помешкання», - говорить Роман Бук.
 
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 02:03 55
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 316
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 109
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх