У Львові купити квартиру на первинному ринку і простіше, і дешевше

Зміна схеми реєстрації нерухомості, яка відбилася на ринку вторинної нерухомості, не зачепила ринок первинного житла, який пропонує ЕКО-ДІМ. Більше того, купуючи квартиру в Еко-Домі через Фонд Фінансування Будівництва, можна зекономити і час, і кошти.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
новостройки
«Є три найосновніші переваги для людей, які купують квартиру зараз у нас, - говорить директор агентства нерухомості «Еко-Дім» Роман Бук. - Людям, які купують квартиру у нас  через фонди фінансування будівництва, не потрібно ходити самостійно по різних установах, стояти в чергах, щоб оформити всі необхідні довідки, це роблять представники забудовника. В Еко-Домі покупець не несе жодних додаткових витрат. Є стала зафіксована сума, яку витрачає покупець - до 700 гривень, яка в себе вже все включає – від оформлення доручення до відкриття рахунку в банку. Додатково можуть бути лише плата за банківські послуги, яка не залежить від агентства, а лише від умов банку, який обирає сам покупець».
 
Натомість покупець квартири на вторинному ринку стикається з низкою клопотів: черги до реєстраторів, пошуки нотаріуса, чиї послуги коштують від півтори до двох тисяч гривень. Це пов’язано із тим, що тепер нотаріус самостійно вносить зміни у державний реєстр і мусить ретельно вивчити історію квартири. Нове житло такої історії не має, тому процедура тут значно простіша.
 
«Звертаються з подачею документів уже самі забудовники, в яких вся документація, необхідна для реєстрації уже готова, і чітко, правильно налагоджена. З вторинним ринком є більша проблематика, з огляду на те, що люди, які звертаються з своїми документами, дуже часто мають якісь помилки», - прокоментував цю ситуацію журналістам ТРК «Люкс» Василь Заєць, начальник відділу Реєстраційної служби Львова. 
 
Крім того, при вторинній реєстрації потрібно оплатити державне мито і внесок у пенсійний фонд. Разом - це два відсотки від вартості угоди. Купуючи ж квартиру через фонд фінансування будівництва, покупці нового житла уникають цих видатків.
Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 14:29 5
Сегодня сервис имеет решающее значение для успешности компании. Делать больше, чем ожидают, удовлетворять только базовые потребности — мы исследовали, какого сервиса ожидают украинцы
Первая в Украине ТЭС на биомассе заработает уже летом
сегодня 14:28 3
В Каменец-Подольском завершается строительство первой в Украине, третьей в Европе и пятой в мире теплоэлектростанции на биомассе мощностью почти 45 МВт.
В Киеве уже готовятся к зиме
сегодня 13:52 9
В Киеве начали подготавливаться к следующему отопительному сезону. Киевтеплоэнерго ремонтирует теплосети, ликвидирует повреждения сетей.
наверх