У Львові – сезон знижок на квартири

ЕКО-ДІМ зробив знижку на квартири в 3% протягом лютого місяця.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Львов
Агентство нерухомості «Еко-Дім», який реалізовує квартири напряму від забудовника, пропонує квартири в лютому місяці зі знижкою 3% та розтермінування платежу з першим внеском від 25%. 
 
«За останні роки ми переконалися в тому, що лютий – особливий місяць на ринку нерухомості. Протягом кількох останніх років значна кількість клієнтів, що купує квартиру в лютому  - це молоді сім’ї, або пара, яка планує невдовзі одружитися, - пояснюють своє рішення в агентстві «Еко-Дім. - Саме в цей період – очевидно, що не в останню чергу через романтизм і дня святого Валентина і початок весни, коли прийнято робити подарунки коханим жінкам, - такі сім’ї серйозно задумуються над планами придбати власне житло».
 
Зважаючи на такі особливості цього місяця, ЕКО-ДІМ прийняв рішення зробити вартість квартир доступнішою, а саму пропозицію відкритою для усіх, хто хоче в цей період придбати житло. Протягом усього місяця Еко-дім пропонує знижку 3% на всі квартири в будинках по проспекту Червоної Калини, Скрипника, Інструментальній та Мечнікова (окрім 3 черги будівництва Червоної Калини, 1-ї черги будівництва Скрипника і 3-кімнатних квартир в будинках Червоної Калини та Скрипника).
 
При цьому всі інші переваги купівлі квартири також присутні. Хоча зазвичай знижки робляться при  повній оплаті, однак зараз вони діють і при розтермінуванні платежу. Перший внесок при цьому становить від 25 відсотків вартості квартири.
 
Детальніше – на сайті ЕКО-ДІМ – www.eko-dim.com

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

26.05.2018 96
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 367
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 151
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх