У Львові відбулася VIII спеціалізована виставка «Львівський меблевий салон-2012»

В експозиції виставки були представлені корпусні та м`які меблі, фурнітура, меблеві фасади та інструмент для виробництва меблів.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

В експозиції виставки були представлені корпусні та м`які меблі, фурнітура, меблеві фасади та інструмент для виробництва меблів.

М`які меблі представляла фабрика «Данко» зі Львова, високоякісні меблі класичного стилю з ручною різьбою привезли на виставку з Тернопільської меблевої фабрики,  фабрика «Єлісєєвські меблі» (Чернігівська обл.) представила дерев`яні ліжка, тумби та комоди для спалень, новинки меблевих фасадів пропонували відвідувачам  фабрика «Астер» з Тернополя та Партнер Груп з Червонограда Львівської обл. Псевдовітражі, візерункове скло та  дзеркала виставила на огляд відвідувачам компанія «Скломайстер». Можливості  друку на склі можна було оглянути на стенді компанії «Полідрук» зі Львова. Інструмент для виробництва меблів, а точніше затискачі ручні, представила на своєму стенді  компанія Rais з Польщі.

Дизайн інтер`єру представляв Національний лісотехнічний університет України та журнал «Дом и интерьер». Кафедра дизайну та технологічного коледжу ЛНЛТУУ  виставляли роботи студентів 4 курсу, а журнал «Дом и интерьер» представляв роботи переможців  Всеукраїнського щорічного архітектурного конкурсу «Інтер`єр року 2011», а також спільно з архітектурним клубом «Архідом» приймали роботи на  конкурс «Інтер`єр року 2012».

Виставка тривала чотири дні, відвідало виставку близько 2, 5 тис відвідувачів, як кінцевих споживачів, зацікавлених в придбанні меблів, так і представників виробників меблів, власників меблевих магазинів та салонів, зацікавлених  в укладенні партнерських угод по реалізації меблів.

12 вересня о 12 год відбулась прес-конференція за участю представників журналів «Меблеві технології», «Дім ідей», «Дом и интерьер», «Real Home», «Архетон», «Будекперт» та телерадіокомпанії «Міст». У прес-конференції взяли участь та відповіли на запитання журналістів  завідувач кафедри дизайну НЛТУУ п. Володимир Прусак, від Журналу «Дом и интерьер» - головний редактор п. Євгенія Даценко та видавець п. Ігор Парубський, директор ТОВ «ЕкспоЛьвів» п.Тарас Ващук, учасники та переможці архітектурного конкурсу «Інтер`єр року- 2011»: архітектори Віталій та Юрій Кириліви (архітектурне бюро «Хочу раю», Львів), Сергій Махно та Вікторія Оскілко (Київ). За словами видавця журналу «Дом и интерьер» п. Ігоря Парубського, український дизайн дуже мало представлений на архітектурному ринку України, тому основне завдання журналу – ефективне представлення українських архітекторів, дизайнерів та їх робіт. Переможець конкурсу «Інтер`єр року-2011» п. Віталій Кирилів висловив думку, що зараз найвищий час для українських виробників звернути увагу на українських дизайнерів та розвивати вітчизняний ринок. Пан Юрій Кирилів заявив, що має достатньо досвіду, щоб ділитись з молодими дизайнерами та  допомагати їм розвиватись в перспективних областях. Архітектор Сергій Махно з Києва сказав, що готовий підтримувати будь-які починання для розвитку дизайну інтер’єру , а Вікторія Оскілко підкреслила, що вони приїхали до Львова, об`єднані однією ідеєю – просувати дизайн в Україні.  Представники журналу «Дом и интерьер» запросили всіх присутніх до мистецького центру «Дзиґа» відвідати майстер-класи від архітекторів-учасників та переможців конкурсу  «Інтр`єр року-2011».

Відгуки учасників виставки


Ольга Петрів, менеджер по збуту фабрики «Данко» (салон «Домашній рай»), Львів

Фабрика «Данко» виготовляє м`які, дерев`яні та корпусні меблі. На виставці «Львівський меблевий салон» ми представили нові моделі, в яких враховані сучасні тенденції технологій та форм в світі меблів. Основна мета участі фабрики у виставці - знайти нових партнерів та  ознайомити відвідувачів з новими моделями, в яких враховуємо можливості, побажання, та потреби кожного клієнта.

Микола Олексієнко, менеджер з продажу меблевої фабрики «Єлісєєвські меблі», Чернігівська обл.
На виставці ми представили спальні з натуральної деревини – ліжка, тумби, комоди. Наша фабрика виготовляє  якісні і недорогі меблі з натуральної деревини, котрі, на жаль, ще мало відомі споживачам західних областей України. Тому наша ціль – заявити про себе та завоювати міцні позиції на меблевому ринку Західної України. Асортимент меблів нашої фабрики дуже великий, на виставку «Львівський меблевий салон-2012» ми привезли лише невелику частинку, але приємно, що відвідувачі виявляли жваву зацікавленість нашими меблями. 

Надія Войнич, маркетолог компанії «Скломайстер», Львів.
Наша мета участі у виставці «Львівський меблевий салон» – ознайомити виробників та населення з асортиментом та можливостями нашої продукції та технологією її виробництва. На виставці ми представляли скляні столи та стільниці, скло візерункове та  віконне, дзеркала настінні в багетних рамках та з під світкою, а також дзеркала для шаф-купе. Наша ціль - показати переваги використання скляних виробів у інтер’єрі та просувати псевдовітражі на меблевому ринку.

Оксана Михайлівна Бородюк, директор Тернопільської меблевої фабрики.
На виставці нами представлено корпусні та м`які меблі вітальної групи. Наші меблі вирізняються вишуканим класичним стилем, що передбачає натуральний матеріал - дерево, шкіра, гобелени та велику кількість ручної роботи. Наша фабрика  зацікавлена в розширенні співпраці з магазинами та салонами вишуканих меблів.

Харко Василь Іванович, директор ТзОВ «Партнер Груп», Львів.
Підбиваючи підсумки проведеної виставки варто сказати, що все більше людей схиляється до екологічно-чистої продукції, що, звичайно, є актуальним у наший час. З іншої сторони, купляючи натуральні меблі ми економимо на їхній довговічності. Як приклад цього – дубові меблі наших дідів та бабусь. Розуміючи все це, компанія «Партнер Груп» запропонувала на виставці  якісні та оригінальні дубові меблі для спалень, кухонь, ванних кімнат. Нас цікавить співпраця з індивідуальними фізичними особами-замовниками, так і з магазинами, салонами, ресторанами, готелями та  іншими закладами. Ми пропонуємо дизайн та виготовлення дерев’яних меблів, елементів інтер’єру та екстер’єру, а також оздоблення деревом фасади приміщень. На виставці «Львівський меблевий салон» шукаємо дилерів для співпраці,  готові виступати підрядниками по виготовленню меблів будь-якої складності та об’ємів, пропонуємо індивідуальний підхід та будь-яку форму співпраці.

Оксана Девіняк, менеджер фабрики «Астер», Тернопіль.

Наша фабрика виготовляє меблеві рамкові фасади з МДФ. На виставці ми представили новинки нашої продукції – рамкові фарбовані фасади, які привернули увагу багатьох відвідувачів.

Інформаційна підтримка виставки: Інформаційні партнери: Журнал «Меблеві технології», газета «Дерево-обробник», сайти:www.derevo.info, www.meblevyk.info. Інформаційні спонсори: журнали «Real Home», Оборудование и инструмент», Дерев`янний прас,  журнал «Дім ідей», сайт www.ukrmebel.com.

Головний інформаційний спонсор: журнал «Дом и интерьер»
Контакти: Ірина Кушнір, керівник проекту, тел.: (032) 244-18-88,  моб. 067 672-55-72 expolviv@gmail.com


Поделись новостью с другом:

Интересные новости

ЖК «Cardinal»: самая ожидаемая победа в этом году

31
Жилой комплекс «Cardinal» победил в номинации «высотная жилая недвижимость» в профессиональной премии European Property Awards.

Анализ первичного рынка недвижимости от аналитиков компании City One Development

46
Аналитики девелоперской компании City One Development проанализировали состояние рынка первичной жилой недвижимости в г. Киеве за 3 квартал 2018 года.
Теперь в школах будут проектировать классы с открытым учебным пространством

Как в украинских школах будут проектировать классы

817
В Украине вступили в действие новые ГСН, по которым школы будут проектироваться с открытым учебным пространством, чтобы проводить различные групповые, игровые и индивидуальные занятия в классах.
наверх
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →