Атракціон небаченої щедрості: Кабмін продовжує роздавати квартири

Кабінет Міністрів України сьогодні на своєму засіданні затвердив два поіменні списки громадян, яким будуть видані ордери на квартири, що придбані Державною іпотечною установою.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Про це повідомила Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

За словами Міністра, в одному з них – 60 громадян, яким надаються квартири в будинку за адресою: вул. Каштанова, 8, м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської області. Загальна площа квартир, а серед них - 10 однокімнатних, 25 двокімнатних та 25 трикімнатних, - 3117 кв. метрів, їх вартість становить 12468 тис. гривень.

80 % прийнятих на баланс Державною іпотечною установою квартир, що відповідно становить 48 квартир, розподіляються серед громадян, які перебувають на обліку при виконавчому комітеті Верхньодніпровської міської ради та потребують поліпшення житлових умов, зазначила урядовець. Квартири, зокрема, отримають: вдова учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, мати загиблого військовослужбовця, дитина-сирота (мають право на надання їм житла позачергово); сім’ї, що виховують дитину-інваліда, учасник війни, одинока мати, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 3 категорії, багатодітна сім’я, учасник бойових дій, працівники освіти (користуються правом першочергового забезпечення житлом); громадяни з числа осіб, які перебувають у загальній черзі на отримання житла з метою поліпшення житлових умов. Час перебування на квартирному обліку осіб загальної черги становить в середньому 20 років.

Решта квартир розподіляються серед громадян, які перебувають на обліку при МВС, МНС, Міноборони, Державного департаменту з питань виконання покарань, Генеральної прокуратури України.

Як поінформувала Людмила Денісова, за другим, затвердженим Урядом, списком 9 громадян отримають квартири (5 – двокімнатні і 4 – трикімнатні) у будинку за адресою: вул. Гірників, 7, м. Каховка Херсонської області. Загальна вартість придбаного Державною іпотечною установою житла - 1723,05 тис. гривень.

Серед майбутніх власників – молодий фахівець, багатодітна сім’я, сім’я, у складі якої є інвалід, а також громадяни з числа осіб, які перебувають в загальній черзі на отримання житла у зв’язку із забезпеченням жилою площею нижче за встановлений рівень. У числі зазначених осіб є два пенсіонери, час перебування яких на квартирному обліку становить 25 та 30 років. Дві квартири розподіляються серед громадян, які перебувають на обліку при Генеральній прокуратурі України та МНС.

«Отже, ще 69 наших співвітчизників нарешті отримають нові квартири, на які вони так довго очікували. Сподіваюся, що із подоланням кризи та зміною економічної ситуації число новоселів дедалі зростатиме. Адже курс Уряду на підтримку найвразливіших категорій населення, в тому числі і через забезпечення житлом, - незмінний», - наголосила Людмила Денісова.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Жилая недвижимость:

Интересные новости

Стало известно, кому в 2018 нужно уплатить налог на недвижимость

Стало известно, кому в 2018 нужно уплатить налог на недвижимость

1468
Украинцам до 1 июля придут сообщения о начисленной сумме налога на недвижимость. Уплатить налог необходимо в течение 60 дней со дня получения уведомления.
В Харькове увеличили финансирование «теплых кредитов» для ОСМД

В Харькове увеличили финансирование «теплых кредитов» для ОСМД

11
Харьковский горсовет увеличил финансирование городской программы «теплых» кредитов для ОСМД на 0,5 млн грн. ОСМД получат софинансирование не менее 80% суммы «теплого кредита».
Средний размер субсидий уменьшился до 168,5 грн

Средний размер субсидий уменьшился до 168,5 грн

606
По данным Госстата Украины средний размер назначенной субсидии в мае 2018 года уменьшился по сравнению с соответствующим периодом 2017 года на 59,1% и составил 168,5 грн.
наверх