Термiнал “D” в ”Борисполi” буде готовий до 1 жовтня 2011 року

Генеральний пiдрядник будiвництва термiналу “D” в мiжнародному аеропорту “Бориспiль” турецька компанiя “Догуш Iнiшаат” обiцяє завершити спорудження нового пасажирського термiналу до 1 жовтня 2011 року.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Як повiдомили УНIАН в Iнформацiйному центрi “Україна-2012”, про це йшлося на нарадi з пiдготовки аеропорту до фiнальної частини чемпiонату Європи з футболу 2012 року, що вiдбулась напередоднi в “Борисполi” пiд головуванням вiце-прем’єр-мiнiстра Iвана ВАСЮНИКА.

Зокрема, керiвництво “Борисполя”, як замовник робiт, та “Догуш Iнiшаат”, як їх виконавець, досягли домовленостi, що турецька компанiя презентує готовий термiнал 1 жовтня 2011 року. А вже до 30 листопада термiнал “D” зможе прийняти перших пасажирiв мiжнародних рейсiв.

На переконання I. ВАСЮНИКА, введення в дiю термiналу ”D” дозволить країнi перейти на свiтовi стандарти якостi перевезення пасажирiв.

Разом з тим, вiце-прем’єр найближчим часом планує провести ще одну нараду в “Борисполi“ з метою вирiшення земельних конфлiктiв навколо площi бiля термiналу “В”. За його словами, не варто чекати 2012 року для покращення умов перебування пасажирiв, яким зараз доводиться долати сотнi метрiв з важким багажем, щоб потрапити до термiналу “В”, а усунути незручностi досi не вдається через суперечки власникiв земельних дiлянок.

“Найближчi мiсяцi ця ситуацiя має змiнитися”, - сказав I. ВАСЮНИК.

Вiн повiдомив, що до розв’язання земельних питань будуть залученi всi сторони конфлiкту та компанiї, яким належить частина привокзальної площi.

Як вiдомо, однiєю з головних вимог УЄФА до аеропорту “Бориспiль” в рамках його пiдготовки до Євро-2012 є будiвництво пасажирського термiналу "D” з великою пропускною здатнiстю.

Станом на сьогоднi будiвництво триває, роботи ведуться за графiком. Наразi на об’єктi виконано пiдготовчi земельнi роботи.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Коммерческая недвижимость:

Интересные новости

Стало известно, кому в 2018 нужно уплатить налог на недвижимость

Стало известно, кому в 2018 нужно уплатить налог на недвижимость

1462
Украинцам до 1 июля придут сообщения о начисленной сумме налога на недвижимость. Уплатить налог необходимо в течение 60 дней со дня получения уведомления.
В Харькове увеличили финансирование «теплых кредитов» для ОСМД

В Харькове увеличили финансирование «теплых кредитов» для ОСМД

11
Харьковский горсовет увеличил финансирование городской программы «теплых» кредитов для ОСМД на 0,5 млн грн. ОСМД получат софинансирование не менее 80% суммы «теплого кредита».
Средний размер субсидий уменьшился до 168,5 грн

Средний размер субсидий уменьшился до 168,5 грн

605
По данным Госстата Украины средний размер назначенной субсидии в мае 2018 года уменьшился по сравнению с соответствующим периодом 2017 года на 59,1% и составил 168,5 грн.
наверх