Лауреат премії «Український Торговельний Олімп»

Лауреатом премії «Український Торговельний Олімп» у номінації «Регіональна торговельна мережа» стала Тернопільська обласна спілка споживчих товариств

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
«мережа маркетів ТЕКО» (м. Тернопіль).Спілку нагороджено за створення розгалуженої мережі сучасних торгівельних підприємств у Тернопільському регіоні, розвиток споживчої кооперації області та впровадження прогресивних торговельних технологій. Головою правління Тернопільської облспоживспілки є Лазар Михайло Павлович.Пріоритетним напрямком діяльності Тернопільської облспоживспілки була і залишається торгівля і подальший розвиток споживчої кооперації області визначено у створенні розгалуженої мережі сучасних торгівельних підприємств.В системі споживчої кооперації області функціонує 360 підприємств торгівлі, з яких 85 магазинів типу "маркет", під брендом «ТЕКО» (Тернопільська кооперація). Із загальної кількості маркетів 56 одиниці в сільській місцевості, такі магазини є окрасою багатьох сіл області. Середня торгова площа сільських маркетів 90 м.кв. з асортиментом 3-3,5 тис. найменування товарів, також було запроваджено таку форму обслуговування як застосування дисконтних карток при розрахунках за придбані товари. На підприємствах і в організаціях споживчої кооперації області працюють майже 3 тисячі працівників.
Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

15.06.2018 43
Приезжайте в отдел продаж, посмотрите на вашу будущую недвижимость и становитесь владельцем жилья по минимальной цене.
Хай-тек, авангард и эклектика в дизайнах недели на DOM.RIA
15.06.2018 172
Удобство, комфорт и эстетичность – этим отличаются квартиры, оформленные в определенном стиле. Представляем подборку интересных интерьеров.
15.06.2018 36
Квартиру в ЖК «SAN FRANCISCO Creative House» можно будет купить в кредит до 20 лет.
наверх