Лауреат премії «Український Юридичний Олімп»

2 квітня 2007 року Лауреатом премії «Український Юридичний Олімп» у номінації «Надання комплексних юридично-охоронних послуг» стала компанія ТОВ ЕКБ

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
«Юрекпертиза» (м. Миколаїв).Компанія відмічена премією за забезпечення безпеки бізнесу юридичних та фізичних осіб, яке здійснюється наданням комплексу юридичних та охоронних послуг на території України та Миколаївської області зокрема. Нагадуємо, що премія «Український Юридичний Олімп» заснована за ініціативою професійних асоціацій юридичного комплексу наприкінці 2006 року. Лауреатами премії можуть стати підприємства юридичного комплексу, які є лідерами у своїй галузі та пройдуть двоетапний відбір: аналіз на підставі відповідних коефіціентів, показників динаміки розвитку, а також оцінку реноме компанії на підставі публікацій у ЗМІ, відгуків клієнтів і партнерів та висновків Експертної ради.Експертна Рада премії представлена Союзом юристів України, Спілкою адвокатів України та іншими громадськими професійними об‘єднаннями. Всі обов’язки по організації Програми «Український Юридичний Олімп» покладені на Секретаріат українських премій. Урочиста церемонія нагородження Лауреатів Премії відбудеться у вересні 2007 року.
Поделись новостью с другом:

Интересные новости

Средний размер субсидий уменьшился до 168,5 грн

Средний размер субсидий уменьшился до 168,5 грн

2
По данным Госстата Украины средний размер назначенной субсидии в мае 2018 года уменьшился по сравнению с соответствующим периодом 2017 года на 59,1% и составил 168,5 грн.

СК «Воробьевы Горы» приглашает на online трансляцию

12
В эту субботу, 23 июня, строительная компания «Воробьевы Горы» проведет стрим в Instagram. Ждем всех желающих!
Киев выделит средства на обустройство Труханова острова

Киев выделит средства на обустройство Труханова острова

103
Труханов остров обустроят дорожками, площадками, тренажерами, скамейками, урнами и высадят новые растения. На благоустройство этих территорий планируется потратить 28,6 млн грн.
наверх