На місці аеропорту під Луцьком буде молодіжне соціомістечко?

Волинська обласна рада підготувала звернення до уряду з пропозицією використати наявні 100 гектарів площ на місці колишнього аеропорту в Крупі під бу

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
дівництво молодіжного соціополісу. Таке містечко могло б бути зведене у порівняно стислі терміни, оскільки сюди вже підведені всі необхідні комунікації. Про це ЗІК повідомив 22 січня директор Луцького авіапідприємства Ярослав Чисюк.Як пояснив із цього приводу заступник голови ради Борис Загрева, суть пропозиції полягає в тому, щоб залучити під цей проект кошти Фонду кредитування молодіжного житлового будівництва. Зведення такого містечка за 12 кілометрів від Луцька дозволило б розв’язати ряд проблем регіону, зокрема житлову.Він також не виключає варіанту можливого продажу цих земель із аукціону будівельним фірмам під котеджне будівництво.Паралельно обласна рада звернулася до керівників областей Західного регіону з пропозицією спільно створити тут міжнародний виставковий комплекс із сучасною інфраструктурою. Розглядається й варіант перенесення сюди луцького авторинку.Довідка ЗІКу.На прохання Волинської обласної ради ВАТ «Луцьке авіапідприємство», яке дислокується на базі недіючого аеропорту в Крупі, постановою Кабінету міністрів торік передане у комунальну власність області, тож тепер є власністю територіальної громади. В разі продажу його майна виручені кошти поповнять бюджет області.
Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

Киев: программы термомодернизации позволяют экономить
вчера 16:25 18
В Киеве программы софинансирования «70/30» для жилых домов и программа комплексной термосонации для учебных заведений позволяет экономить на оплате услуг ЖКХ.
Цена на аренду квартир в Украине вырастет
вчера 15:21 66
Государство будет ужесточать контроль за уплатой налогов, а значит выход из тени, как и подъем цен для арендодателей, неминуем.
вчера 15:13 33
ЖК «Пятый квартал» расположен на улице Межевой в Подольском районе Киева
наверх