Агентство недвижимости БАНК ЗЕМЛІ

м.Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 72, TЦ "Флагман", 2 поверх по ескалатору
На рынке недвижимости с undefined года
Операції з нерухомим майном за винагороду або на основі контракту; Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту; Надання в оренду й експлуатацію вланого чи орендованого нерухомого майна;
Операції з нерухомим майном за винагороду або на основі контракту; Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту; Надання в оренду й експлуатацію вланого чи орендованого нерухомого майна;

Земельна ділянка за містом - перший крок до будинку своєї мрії

Мати власний заміський будинок, подалі від міської метушні та загазованості хотів би кожен. Свій власний куточок, де ви зможете насолодитися життям на повну: втекти від шуму та гамору , відпочити душею і тілом, пройтися босоніж по зеленій травичці, зірвати свіжу ягідку або яблуко, погойдатися у гамаці або насмажити шашликів на усю родину. Перший крок на шляху до цієї мрії - вибір земельної ділянки, на якій зводитимете свій дім. Без допомоги професіоналів у цій справі обійтися важко. Як зекономити час, нерви та гроші під час купівлі землі дізнавалися у експерта в сфері нерухомості агентства "Vesta-IF" Віталія Швеця.

Вартість будівництва самого будинку буде однаковою не залежно від того, де його зводити - поблизу ІФ, чи в Тлумачі, чи в Надвірній. Однак на загальну суму витрат значно вплине ціна землі у тій місцевості, де ви вирішили облаштувати свій райський куточок. Визначитися з вашим ідеальним варіантом допоможуть фахівці "Vesta-IF". За роки роботи у цій сфері компанією напрацьована величезна база земельних ділянок - біля лісу або в горах , поблизу Івано-Франківська або Буковелю - такої кількості варіантів як у цьому "банку землі " вам більше не запропонують ніде. Загалом клієнт може обирати з-поміж більш ніж 800 ділянок, площею від 0, 3 до 25 га. Спеціалісти "Vesta-IF" допоможуть підібрати оптимальний варіант як за розташуванням, так і за вартістю. До прикладу, якщо людина має обмежену суму коштів, шукають такого продавця, який готовий продати ділянку за певну ціну.

"Ми зацікавлені, аби угода відбулася і наш клієнт вийшов задоволеним. Наша основна задача допомогти досягти компромісу між покупцем та продавцем, " - пояснює експерт.

У "Vesta-IF" клієнт отримує увесь спектр в одному місці: від інформації про наявні ділянки аж до оформлення угоди у нотаріуса. Якщо з вибором визначилися, організацію процесу купівлі, підготовку пакету необхідних документів у агентстві беруть на себе. Особливу увагу в компанії приділяють юридичній стороні питання: ретельно перевіряють чи немає земля ділянка різних обтяжень, тобто чи не знаходиться в оренді або заставі, та дає гарантію на дотримання усіх норм закону. Усе, аби у нового власника не було жодних клопотів з документами.

Головна перевага роботи з професіоналами - максимально спрощений процес пошуку та оперативна підготовка потрібних паперів за певні комісійні. Зберегти покупцеві час, нервові клітини та гроші вдається за рахунок того, що агентство "Vesta-IF" працює напряму з власниками ділянок, що скорочує кількість посередників між продавцем і кінцевим покупцем. Ті відсотки, які сплачуються за послуги , можна зекономити на тому, що покупець напряму обговорює ціну з продавцем і може "поторгуватися".

"Коли клієнт звертається до нас не на пряму, а через інші агентства, вони все одно контактують з нами. Ми завжди можемо підібрати хороший варіант, а вони таким чином заробляють на посередництві. Так чи інакше активний клієнт в процесі пошуку завжди находить нас, тому що інших спеціалістів у сфері купівлі земельних ділянок просто немає."

Тож чи залишиться власний будинок лише мрією чи втілиться у реальність, залежить від вас. Зробити перший крок - придбати у власність земельну ділянку не складно, якщо мати справу з професіоналами " Vesta-IF ".

"Vesta-IF" ТЦ "Флагман", вул. Гетьмана Мазепи, 72, Івано-Франківськ

У данного агенства недвижимости нет актуальных предложений на DOM.RIA
наверх
наверх
Івано-Франківська
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →