Компания на рынке
10
лет
Статистика продавца
3
объекта
Строящиеся объекты: 3 объекта

О компании

Сучасне комфортне житло - це саме те, що необхідно для тихого розміреного життя молодого сімейства. Діяльність компанії «City  Of Dreams»  спрямована на те, щоб рожеву мрію про красиву квартиру зробити реальністю.

Ми займаємося розробкою проектів зі зведення невеликих компактних комплексів сімейного типу. Житлові комплекси оснащені сервісними та побутовими службами, які потрібні для гарантії гідних умов життя сучасної людини.

 

Головною метою діяльності компанії «City Of Dreams» є будівництво сучасного житла в місті Чернівці та області за прийнятними цінами. Ми можемо запропонувати Вам майбутні студіо, одно-, двокімнатні варіанти квартир з можливістю перепланування. Адже багато хто хоче по-своєму облаштувати свою квартирку.

Наше будівництво відповідає всім євростандартам щодо якості. Ми використовуємо натуральні екологічно чисті матеріали. У своїй роботі команда компанії «City Of Dreams» об'єднує сучасні технології з традиційними архітектурними методами, що дозволяє в результаті пропонувати комфортні квартири за доступними цінами.

 

Кожен житловий комплекс забезпечений безперебійною подачею води, електрики, має індивідуальну систему опалення з необхідними лічильниками в комплектації квартир, якісне утеплення, підключений до міських комунікацій. А також, слід звернути увагу, на зручне місце розташування житлових комплексів зі зручною транспортною розв'язкою.

Біля всіх новобудов передбачені упорядковані двори з дитячими і спортивними майданчиками та місцями для відпочинку дорослих. Що дуже важливо для зручності мешканців будинку. Ми прекрасно розуміємо, що не всі, бажаючі мати квартиру в новобудові, можуть собі це дозволити, тому пропонуємо покупцям розстрочку від забудовника з фіксацією ціни в гривні.


наверх