Введено в експлуатацію будинок №5 ІI черги ЖК «Паркові Озера»

  • Дата публикации: 2014-05-30 16:02
  • Просмотров: 1085
  • Город: Киев

27 травня 2014 року отримано сертифікат ДАБКУ про відповідность будинку № 5 ІI черги житлового комплексу «Паркові Озера» - 26-поверховий будинок на 200 квартир загальною площею 14 000 кв.м з повноцінним сучасним оздобленням та кухонним гарнітуром.

Поділись новиною з другом:
Введено в експлуатацію будинок №5 ІI черги ЖК «Паркові Озера»
Незабаром розпочнеться заселення щасливих власників нового житла.
 
Житловий комплекс «Паркові Озера» - проект комфорт-класу компанії «Інтергал-Буд», розташований на Лівому березі Києва поруч з мальовничим парком «Перемога» та метро «Дарниця».
 
В житловому комплексі «Паркові Озера» передбачена повноцінна інфраструктура для життя – дитячий садок,  наземний паркінг на 383 машиномісця, торговельний центр з супермаркетом, фітнес-центр. В житлових будинках розташовані офіси та зона послуг, на території облаштовані дитячі та спортивні майданчики. Територія  комплексу упорядкована та озеленена.
 
Паралельно ведуться роботи з будівництва 6 та 17 будинків II черги, 7 та 8 будинків ІІІ черги та 16 будинку V черги проекту.
 
Про компанію: Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. Компанія розвиває великий портфель проектів - за час своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 600 тисяч кв. м. Поряд з успішно реалізованими проектами, в активі компанії ще величезний потенціал - десятки проектів на стадії розвитку.

http://intergal-bud.com.ua/
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости