Відбулося відкриття розважального комплексу "Панорама" у Чернівцях

  • Дата публикации: 2009-09-21 08:40
  • Просмотров: 1599

Центр культури та дозвілля «Панорама-Чернівці» 19 вересня відкрили на вулиці Хотинській, в Боянівці, на території комплексу «Боянівка». Він став найбільшим в Україні закладом розваг.

Поделись новостью с другом:
Відбулося відкриття розважального комплексу "Панорама" у Чернівцях

Загальна площа комплексу – 140 тисяч кв м. Його розраховано на 12 тисяч осіб. Якщо піднятися на 2 та 3 поверхи - відкривається чудова панорама на все місто Чернівці. Можна бачити й небо й землю.

«Родзинкою» комплексу буде «Транс - Форс» – ресторан -атракціон з панорамним дисплеєм (розміром 35 на 4 метри). Завдяки цьому екрану відвідувачі зможуть потрапити у віртуальну реальність – наприклад, відчути себе пасажирами корабля серед морських хвиль. Це один із найсучасніших ресторанів, аналогів якому в Україні ще немає. На кожному столі розташовано комп’ютер, через який можна буде зробити замовлення без допомоги офіціанта. Щоправда, на відкритті всіх "наворотів" не показували.

Як кажуть власники та організатори, у розважальному комплексі діятимуть:Пасаж – галерея з магазинами, площа якої вісім тисяч квадратних метрів. Під час відкриття там проводили виставку живопису. Можна було побачити скеледром – спеціально обладнана велика зала для вправ у скелелазінні.  Заплановано будівництво гіпербласту – кімнати-лабіринту для командної гри та "Шаттлу" – шостимісний атракціон з віртуальною реальністью.

Які заклади харчування: у центрі "Панорама"діятимуть 17 кафе, барів, ресторанів.

Льодовий майданчик. Його розміри відповідають вимогам для спортивних заходів.

Диско-боулінг. Він буде найбільшим не лише в Чернівцях, а й в Україні. Тут постійно лунатиме музика, працюватимуть ді-джеї, а на підвищеннях танцюватимуть піджеї (дівчата і хлопці для розігріву публіки). Боулінг містить 24 доріжки, з них вісім – дитячі.

У комплексі "Панорама" знаходиться автосалон з новітніми панорамними ліфтами, який зайняв три поверхи. На деяких авто був напис"Круті тачки", але поряд стояли Ланоси без написів...

Заплановані дитячі ясла. У них вихователі доглядатимуть за маленькими дітьми, доки батьки розважатимуться. Дитяче кафе чудово підійде для відзначення дитячих днів народження та інших сімейних свят.І нехай 50 -70% площаді "Панорами" поки пусті, побажаємо успіху РЦ "Панорама" та вдосталь клієнтів.

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости