Весняний Будівельний Форум відбудеться у березні

  • Дата публикации: 2012-01-30 14:34
  • Просмотров: 814
  • Город: Винница

20-23 березня 2012 року АТ „Гал-ЕКСПО” запрошує у Львівський Палац спорту „Україна” (вул. Мельника, 18) на Весняний Будівельний Форум.

Поділись новиною з другом:
Весняний Будівельний Форум відбудеться у березні
В рамках Весняного Будівельного Форуму пройдуть XXV міжнародна виставка „БудЕКСПО-весна” та VIІ спеціалізована виставка „Вікна. Двері. Дах”.

Тематичні розділи виставки „БудЕКСПО-весна”: „Технології сучасного будівництва”, „Будівельні та оздоблювальні матеріали”, „Будівельні конструкції, техніка, інструменти”, „Вимірювальні прилади, системи контролю та автоматичного управління”, „Дорожньо-будівельні машини й устаткування”, „Електротехнічне обладнання”, „Проектування, архітектура, реставрація”, „Ландшафтний дизайн”, „Сантехніка. Басейни”, „Системи опалення, водопостачання та водоочищення”, „Опалювальна техніка та різні види палива”, „Вентиляція та кондиціонування”, „Енергозберігаючі технології та устаткування”, „Світлотехніка, кабельно-провідникова продукція”, „Лаки. Фарби. Предмети інтер’єру. Меблі”, „Системи безпеки будівель, засоби охорони праці, спецодяг”, „Програмне забезпечення”.

Тематичні розділи виставки „Вікна. Двері. Дах”: „Вікна та двері з ПВХ, дерева, алюмінієвого профілю”, „Металеві, протипожежні, броньовані та автоматичні двері”, „Обладнання та комплектуючі для виробництва вікон та дверей”, „Матеріали, інструмент та комплектуючі для виробництва і монтажу конструкцій”, „Обладнання для обробки деревини, металу, скла”, „Жалюзі, ролети, ворота, шлагбауми та турнікети”, „Фурнітура та аксесуари”, „Замково-залізні вироби, сигналізації та охоронні системи”, „Покрівля та фасади. Покрівельні та гідроізоляційні матеріали”, „Каркасно-панельне будівництво”, „Системи тепло- та звукоізоляції”, „Світлопрозорі конструкції, зимові сади, оранжереї”, „Вітражі, лоджії, балкони”, „Скло в будівництві, архітектурі та інтер’єрі”, „Матеріали та елементи для оздоблення інтер’єрів”, „Віконний декор”.

Деталі та замовлення безкоштовних запрошень: http://www.galexpo.com.ua

В рамках форуму відбуватимуться non-stop презентації, майстер-класи, розіграші цінних призів. Зокрема, нон-стоп конкурс: „Другий будівельний чемпіонат”, унікальна лотерея від компанії REHAU „Вікна-2012”. Не пропустіть! Випробуйте свою удачу!

Ми працюємо заради успіху Вашого бізнесу!

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 15 БЕРЕЗНЯ 2012 РОКУ

Контактна особа - директор з виставкової діяльності,
керівник проекту "Весняний Будівельний Форум" - Наталія Худак

м. Львів, вул. Винниченка, 30, тел./факс: тел.: (032) 297-06-28 (27)
e-mail: smog@galexpo.lviv.ua
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости