Вартість квартир від «ЕКО-ДІМ» зафіксована в гривні

  • Дата публикации: 2014-01-29 11:15
  • Просмотров: 1560

«ЕКО-ДІМ» завжди дотримувався принципів максимальної відкритості та прозорості. Тому вартість квартир, які пропонуються до продажу, є зафіксовані в гривні.

Поділись новиною з другом:
Вартість квартир від «ЕКО-ДІМ» зафіксована в гривні
Покупцю не потрібно звірятися зі зростанням валюти і перераховувати вартість квартири – вона залишається тією ж, що і була.
Покупець отримує всю інформацію та має можливість доступу до квартири впродовж будівництва

Покупець має можливість ознайомитися з відритою документацією і дозвільними документами. Також, за бажанням клієнта, він має можливість доступу до будівництва, щоб оглянути стан і якість будівництва своєї квартири - з безумовним дотриманням вимог безпеки за погодженням та в обов’язковій присутності менеджера агентства.
 
Сучасні технології енергозбереження

Сучасне будівництво неможливе без використання сучасних технологій. І в першу чергу тих, які спрямовані на зручність та комфорт мешканця. Поруч з традиційною керамічною цеглою, яка залишається лідером екологічності, довговічності, міцності та енергозбереження, використовується також і попереднє утеплення будинків, яке захищає як саму будівлю, так і кошти мешканців на опалення.

«ЕКО-ДІМ»
використовує і новинки, встановлюючи сучасні енергозберігаючі вікна з напиленням срібла. Автономне ж опалення – двофункційний котел та радіатори в кожній квартирі – це на сьогодні стандарт квартири від «ЕКО-ДІМ».

Адреса: вул. Миколайчука, 36,
Львів, Львівська область, 79000 
Телефон: (050) 177 52 30
www.eko-dim.com.
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости