У Львові – сезон знижок на квартири

  • Дата публикации: 2013-01-31 13:24
  • Просмотров: 2394

ЕКО-ДІМ зробив знижку на квартири в 3% протягом лютого місяця.

Поделись новостью с другом:
У Львові – сезон знижок на квартири
Агентство нерухомості «Еко-Дім», який реалізовує квартири напряму від забудовника, пропонує квартири в лютому місяці зі знижкою 3% та розтермінування платежу з першим внеском від 25%. 
 
«За останні роки ми переконалися в тому, що лютий – особливий місяць на ринку нерухомості. Протягом кількох останніх років значна кількість клієнтів, що купує квартиру в лютому  - це молоді сім’ї, або пара, яка планує невдовзі одружитися, - пояснюють своє рішення в агентстві «Еко-Дім. - Саме в цей період – очевидно, що не в останню чергу через романтизм і дня святого Валентина і початок весни, коли прийнято робити подарунки коханим жінкам, - такі сім’ї серйозно задумуються над планами придбати власне житло».
 
Зважаючи на такі особливості цього місяця, ЕКО-ДІМ прийняв рішення зробити вартість квартир доступнішою, а саму пропозицію відкритою для усіх, хто хоче в цей період придбати житло. Протягом усього місяця Еко-дім пропонує знижку 3% на всі квартири в будинках по проспекту Червоної Калини, Скрипника, Інструментальній та Мечнікова (окрім 3 черги будівництва Червоної Калини, 1-ї черги будівництва Скрипника і 3-кімнатних квартир в будинках Червоної Калини та Скрипника).
 
При цьому всі інші переваги купівлі квартири також присутні. Хоча зазвичай знижки робляться при  повній оплаті, однак зараз вони діють і при розтермінуванні платежу. Перший внесок при цьому становить від 25 відсотків вартості квартири.
 
Детальніше – на сайті ЕКО-ДІМ – www.eko-dim.com

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости