Тимошенко пообiцяла пiльгове житло 5,5 тисяч родин по всiй країнi

  • Дата публикации: 2009-08-14 12:27
  • Просмотров: 294

Уряд продовжує реалiзовувати антикризову програму в будiвельнiй галузi. Про це Прем’єр-мiнiстр України Юлiя Тимошенко заявила, розпочинаючи засiдання Уряду.

Поделись новостью с другом:
Тимошенко пообiцяла пiльгове житло 5,5 тисяч родин по всiй країнi

За її словами, Уряд на сьогоднiшньому засiданнi прийме чергове рiшення щодо викупу квартир у 35 будiвельних компанiй в недобудованих об’єктах для пiльгових категорiй населення, повiдомляє Iнфобуд. Глава Уряду повiдомила, що такi недобудованi об’єкти житла розташованi в усiх регiонах України, а житло вiдповiдає цiновим параметрам, затвердженим Урядом. Загалом, за словами Юлiї Тимошенко, Уряд через Державну iпотечну установу, зможе викупити 1569 квартир для пiльговикiв. Також, за її словами, завдяки рiшенням Уряду, ще 2897 сiмей, зможуть заселитися в квартири, за якi внесли грошi, але досi так їх i не отримали ордери.

«Загалом, враховуючи сьогоднiшнi та попереднi рiшення, ми будемо мати майже 5,5 тисяч родин по всiй країнi, якi отримають або пiльгове житло, або профiнансоване житло, яке не могли завершити», - заявила Юлiя Тимошенко. «Справа ця має обсяг фiнансування 2 млрд. грн. i ми цi кошти протягом мiсяця профiнансуємо в будiвельну галузь, якi б перешкоди нам не чинили», - зауважила Глава Уряду i додала, що на сьогоднi деякi полiтики та державнi дiячi намагаються чинити супротив антикризовiй програмi Уряду в будiвельнiй галузi. «Жоден орган влади, чи полiтик, не завадять нам цю справу довести до логiчного завершення», - наголосила Юлiя Тимошенко.

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости