Термiнал “D” в ”Борисполi” буде готовий до 1 жовтня 2011 року

  • Дата публикации: 2009-09-15 05:20
  • Просмотров: 404

Генеральний пiдрядник будiвництва термiналу “D” в мiжнародному аеропорту “Бориспiль” турецька компанiя “Догуш Iнiшаат” обiцяє завершити спорудження нового пасажирського термiналу до 1 жовтня 2011 року.

Поделись новостью с другом:
Термiнал “D” в ”Борисполi” буде готовий до 1 жовтня 2011 року

Як повiдомили УНIАН в Iнформацiйному центрi “Україна-2012”, про це йшлося на нарадi з пiдготовки аеропорту до фiнальної частини чемпiонату Європи з футболу 2012 року, що вiдбулась напередоднi в “Борисполi” пiд головуванням вiце-прем’єр-мiнiстра Iвана ВАСЮНИКА.

Зокрема, керiвництво “Борисполя”, як замовник робiт, та “Догуш Iнiшаат”, як їх виконавець, досягли домовленостi, що турецька компанiя презентує готовий термiнал 1 жовтня 2011 року. А вже до 30 листопада термiнал “D” зможе прийняти перших пасажирiв мiжнародних рейсiв.

На переконання I. ВАСЮНИКА, введення в дiю термiналу ”D” дозволить країнi перейти на свiтовi стандарти якостi перевезення пасажирiв.

Разом з тим, вiце-прем’єр найближчим часом планує провести ще одну нараду в “Борисполi“ з метою вирiшення земельних конфлiктiв навколо площi бiля термiналу “В”. За його словами, не варто чекати 2012 року для покращення умов перебування пасажирiв, яким зараз доводиться долати сотнi метрiв з важким багажем, щоб потрапити до термiналу “В”, а усунути незручностi досi не вдається через суперечки власникiв земельних дiлянок.

“Найближчi мiсяцi ця ситуацiя має змiнитися”, - сказав I. ВАСЮНИК.

Вiн повiдомив, що до розв’язання земельних питань будуть залученi всi сторони конфлiкту та компанiї, яким належить частина привокзальної площi.

Як вiдомо, однiєю з головних вимог УЄФА до аеропорту “Бориспiль” в рамках його пiдготовки до Євро-2012 є будiвництво пасажирського термiналу "D” з великою пропускною здатнiстю.

Станом на сьогоднi будiвництво триває, роботи ведуться за графiком. Наразi на об’єктi виконано пiдготовчi земельнi роботи.

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости