Ринок нерухомості – очікування та сподівання українців

  • Дата публикации: 2014-08-13 13:34
  • Просмотров: 1380

Сьогодні в Україні досить важка та нестабільна ситуація, економічні показники продовжують різке падіння, соціальна та політична обстановка надзвичайно напружена.

Поділись новиною з другом:
Ринок нерухомості – очікування та сподівання українців
Незважаючи на це, життя продовжується і «квартирне» питання залишається актуальним для більшості. 

Особливо гостро воно постає і для тих, хто намагається покращити свої житлові умови, і для тих, хто намагається зберегти свої накопичення, вкладаючи гроші в нерухомість, що будується, як високоліквідний актив в умовах нестабільної економічної ситуації й недовіри до надійності банківської системи. Багатьох хвилює, чи продовжать забудовники розвивати свої проекти, чи збережуться темпи будівництва та чи будуть вчасно вводитись в експлуатацію будинки.
 
Основним негативним чинником, що впливає на падіння реального сектору економіки продовжує залишатись війна на Сході країни. Напруження та негативні очікування дестабілізують,практично, всі галузі економіки, в тому числі і будівельну, яка є одним з основних локомотивів економіки. Тому першочерговим завданням влади має бутизбереження темпів будівництва та об’ємів введеного в експлуатацію житла за рахунок підтримки забудовників, вдосконалення Податкового Кодексу та реформування дозвільної системи, а також збереження програми «Доступне житло». 
 
Попри всі негативні обставини, які зараз відбуваються в Україні, можна з упевненістю сказати, що найбільш потужні забудовники з бездоганною репутацією і стабільним фінансуванням, незалежним від надходжень за рахунок продажів, продовжують зводити свої об’єкти. Серед таких компаній можна виділити компанію «Інтергал-Буд», яка вже 11 років зводить житлову і комерційну нерухомість у 6 областях Україні.
 
Незважаючи на валютні коливання, компанія «Інтергал-Буд» запропонувала фіксацію вартості квадратного метра при купівлі квартир у розстрочку на всіх своїх об'єктах. Також компанія пропонує різні програми лояльності, серед яких знижки до 10% та лояльний фіксований курс гривні по відношенню до долара США.
 
«Інтергал-Буд» не припиняв роботи на своїх об'єктах і в 2008-2009 роках і зараз продовжує успішно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, продовжуючи будівництво на всіх майданчиках. Свою надійність компанія «Інтергал-Буд» підтверджує високими темпами будівництва і вчасно зданими об'єктами.
 
Одним з найкращих прикладівнадійності компанії є житловий комплекс «Малахіт», який підтвердив свою нагороду «Випереджаючи час» від «Ревізора новобудов» достроковим завершенням будівництва будинку №1. 
 
Згідно графіка будівництва були введені в експлуатацію житлові будинки № 5 та № 6 житлового комплексу «Паркові Озера». Вже зараз відбувається заселення щасливих родин у ці будинки.Продаж будинків №8 та №17 у комплексі «Паркові Озера» було розпочато на високій ступені готовності, що в черговий раз підтверджує фінансову незалежність забудовника від надходжень від продажу квартир. Обидва будинки будуть введені в експлуатацію вже у І кварталі 2015 року. 
 
Також триває будівництво нових об'єктів компанії ЖК «Лук'янівський» по вул. Мельникова, ЖК «Деміївка» по вул. Деміївській і наступних черг житлових комплексів «Паркові Озера» і «Яскравий».
 
Про компанію: Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших інвестиційно-будівельних компаній в Україні. За час своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував більше 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 600 000 кв. м.

http://intergal-bud.com.ua/
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости