ОБМІНЯЙ СТАРУ КВАРТИРУ НА НОВУ!

  • Дата публикации: 2013-04-17 15:37
  • Просмотров: 3100

Стати власником нової квартири стає ще простіше. Якщо Ви хочете придбати нову квартиру, але не вистачає коштів, то можна скористатися допомогою і досвідом нашого агентства.

Поділись новиною з другом:
ОБМІНЯЙ СТАРУ КВАРТИРУ НА НОВУ!
«У випадках, коли до нас звертаються з бажанням купити нову сучасну квартиру, і при цьому хочуть продати квартиру, в якій проживають зараз, то наші фахівці підбирають оптимальний варіант, який дозволяє без зайвих клопотів та витрат здійснити обидві угоди», – говорить директор АН «ЕКО-ДІМ» Роман Бук.
 
Ще однією перевагою, чому в таких випадках обирають подібну послугу «Еко-Дому», є те, що ЕКО-ДІМ має багато вигідних пропозицій первинного житла в різних районах міста. Надійність, законність і безпечність угод,  відповідальність фахівців з багаторічним досвідом роботи та співпраця з діючими агентствами нерухомості, що дозволяє обирати оптимальний варіант продажу та купівлі.
 
Серед причин, за якими до АН «ЕКО-ДІМ» звертаються в подібних випадках, це найчастіше бажання купити квартиру більшої площі, ніж та, в якій зараз проживає сім’я, зміна району проживання (через сімейні або робочі причини), обмін кількох помешкань малої площі на більшу і навпаки. 
 
«Напевно найкращою нашою перевагою є люди, які скористалися такими нашими послугами і стали власниками нових квартир, оминувши клопіт самостійного продажу свого колишнього помешкання», - говорить Роман Бук.
 
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости