На земельний аукцiон у Чернiвцях, вперше в Українi, запросили iндивiдуальних забудовникiв

  • Дата публикации: 2008-06-27 15:32
  • Просмотров: 325
  • Город: Винница

Перший в Українi земельний аукцiон з продажу земельної дiлянки пiд iндивiдуальну забудову вiдбудеться 11 липня у Чернiвцях. Про це повiдомив 25 червня на брифiнгу заступник директора мiстобудiвного комплексу та земельних вiдносин мiської ради Вiталiй Чинчик.

Поделись новостью с другом:
На земельний аукцiон у Чернiвцях, вперше в Українi, запросили iндивiдуальних забудовникiв

На земельний аукцiон у Чернiвцях пiд iндивiдуальну забудову виставляється земельна дiлянка площею 0,1268 га на вул. Рiвненськiй,22. Дiлянка знаходиться у розташованiй недалеко вiд центральної частини мiста зонi садибної забудови, що прилягає нового мiкрорайону. Тут вже є всi iнженернi комунiкацiї. Стартова цiна - 255 тисяч гривень. Це майже вдвiчi менше за ринкову вартiсть такої землi у Чернiвцях.

Жодних додаткових умов для бажаючих придбати цю дiлянку немає. Учасник аукцiону має лише внести реєстрацiйний внесок у розмiрi 61,20 грн, гарантiйний внесок у розмiрi 25 536 грн та придбати iнформацiйний пакет за 150 грн.

Аукцiон проводить державне пiдприємство «Чернiвецький геоiнфоцентр».

За словами Вiталiя Чинчика, земельнi аукцiони для iндивiдуальних забудовникiв у Чернiвцях мають намiр проводити щоквартально i виставляти на них по кiлька лотiв. Вивчається також можливiсть проведення земельних аукцiонiв для черговикiв, якi вже кiлька рокiв перебувають у черзi на отримання земельної дiлянки для iндивiдуального будiвництва.

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости