На вихiдних мешканцi Днiпровского району вийшли на суботник

  • Дата публикации: 2014-10-20 15:13
  • Просмотров: 2803
  • Город: Киев

18 жовтня 2014 року відбувся суботник з прибирання парку «Перемога» у Дніпровському районі м. Києва, який було організовано Київським комунальним об’єднанням зелених насаджень «Київзеленбуд» за підтримки компанії «Інтергал-Буд».

Поділись новиною з другом:
На вихiдних мешканцi Днiпровского району вийшли на суботник
Екологiчна акцiя вiдбулась у рамках загальноміського осіннього місячника з благоустрою, озелененню та поліпшення санітарного стану міста.

На суботник прийшло більше 2 000 киян, серед яких були і мешканці житлового комплексу «Паркові Озера». Активістів усім необхідним для прибирання інвентарем забезпечила компанія «Інтергал-Буд».
 
 
Парк «Перемога» заснований у 1965 році, у 2008 році відбулась його реконструкція. На 82,61 га розташувався сосновий ліс з парковими алеями, декоративне озеро з арочними мостиками та островом, а також дитячі атракціони та спортивні майданчики. Для багатьох киян парк Перемога - це улюблене місце відпочинку серед чистого та свіжого повітря, затишку та спокою поруч з природою.
 

 

 
 
Компанія «Інтергал-Буд» висловлює щиру подяку всім небайдужим, особливо мешканцям житлового комплексу «Паркові Озера», за підтримку і за бажання зробити наше місто по-справжньому європейським та зеленим!
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости