Молодь зможе придбати доступне житло у Києві

  • Дата публикации: 2012-06-05 17:33
  • Просмотров: 1119

Покупець має право на доступне та якісне житло – ось головний тренд, який сьогодні панує у Києві. Без цього продати сьогодні квартиру на первинному столичному ринку, як говорять фахівці, неможливо.

Поділись новиною з другом:
Молодь зможе придбати доступне житло у Києві

Учасники ринку нерухомості з кожним днем все уважніше ставляться до потреб своїх клієнтів. Цього їх навчили проблеми, що створила криза 2008 року. Саме вона стала важливим уроком для забудовників: ті, хто був налаштований виключно на власний прибуток, зійшли з перегонів, і лише одиниці – кращі та далекоглядні – продовжують працювати.
Сьогодні, на думку представників ЖК «Молодіжна ініціатива» - найбільш цікавої новобудови київського ринку – для успіху потрібно шукати, оновлювати, змінювати вектори розвитку, відчути справжні потреби споживача. Прикладом такого оновленого ставлення до трендів ринку і став проект ЖК «Молодіжна ініціатива».
Йому притаманні риси, які втілюють саме те, що шукають клієнти: доступність ціни (обумовлена не здешевленням або зниженням якості, а продуманістю планувань), територіальна перевага (поблизу до центру, подалі від суєти) та багато інших бонусів.
Цікаво, що про доступне житло українська молодь вже багато чула від можновладців. Але політика України в галузі будівництва житла для молоді та лояльних кредитних лініях для молодих сімей, реально не працює: приєднатися до держпрограм можуть одиниці, фінансування цих проектів обмежене, і немає жодних гарантій, що після зміни влади або погіршення показників держбюджету гроші по цих програмах продовжать надходити на рахунки тих, хто повірив владі.

Аналізуючи стан ринку нерухомості фахівці ЖК «Молодіжна ініціатива» розробили власну програму лояльності для молодих людей та їх родин. Ця категорія покупців має масштабні плани на майбутнє, що веде і до значного навантаження на їх досить невеликий сімейний бюджет. Тому ціна та можливість скористатись фінансовою допомогою від забудовника відіграють для них найважливішу роль.

Назва програми лояльності - «Молодіжна програма» - влучно відображає суть. Молоді сім’ї (вік кожного з партнерів – від 18 до 35 років), шлюб яких офіційно зареєстрований, можуть отримати 10%-у знижку при купівлі квартири в комплексі при умові повної оплати. Молоді сім’ї з дітьми отримують ще більш вигідні умови – знижку 15%. Тобто, для них 1 кв. м житла буде коштувати лише 6,6-7,2 тис. грн.

Також молоді клієнти ЖК «Молодіжна ініціатива» можуть взяти участь у програмі розстрочки платежів від забудовника по максимально зручним умовам.

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости