Квартиру у Вiнницi продають за мiльйон доларiв!

  • Дата публикации: 2008-06-24 11:50
  • Просмотров: 871
  • Город: Винница

У будинку по вул. Соборнiй навпроти торговельного центру ”Магiцентр” продають найдорожчу квартиру Вiнницi. За неї просять $1 млн.

Поделись новостью с другом:
Квартиру у Вiнницi продають за мiльйон доларiв!

Вхiд до будинку з двору. Поряд — будiвництво нового корпусу ”Магiцентру”. Пiд’їзду для машин та охорони бiля будинку немає. На першому поверсi кодовий замок. Рiелтор, iз яким прийшли подивитися квартиру, викликає господаря через домофон. За 10 хв. спускається чоловiк рокiв 32–35 у бiлих джинсах та бiлоснiжнiй сорочцi.

— Тяжко жити багатим людям, постiйно дьоргають iз цим бiзнесом i дєнєг хотят, — зустрiчає такою фразою власник найдорожчої вiнницької квартири. Говорить росiйською.

Вхiд на третiй поверх до квартири вiдгороджений металевою решiткою. На цьому ж поверсi є ще одне помешкання.

— Це тоже моя, — каже чоловiк. — Недавно викупив весь поверх. Хтiв робити спортзал, но передумав. Буду виїджати за кордон. Там бiзнес кращий.

Дверi без отвору для ключа. Господар вiдкриває їх за допомогою брелока.

— Броньованi, зробленi iз червоного дерева, — звертає мою увагу вiн. — Закриваються на вiсiм замкiв, а вiдкриваються тiльки ось цим брелком.

Перероблена ”сталiнка” має два поверхи. На першому — кухня, вiтальня з камiном, вбиральня з душовою кабiною. На другий ведуть дерев’янi гвинтовi сходи. Там двi спальнi, бiблiотека, робочий кабiнет, басейн iз джакузi. Блiдо-рожевi стiни оздобленi вiзерунком iз рiдкого скла. Сфотографувати квартиру власник не дозволяє.

— У мене тут iзвєсний дизайнер з Америки робив, Данiел Кайт, — каже. — Може, ви конкурентка й хочете десь використати його роботу? Купите, тодi фотографiруйте.

Усi меблi виготовленi на замовлення. Штори та тюлi на вiкнах ручної в’язки крючком.

— Це все сучасний стиль. Дружина захотiла, щоб у квартирi було все зроблене вручну, — вiдмахується чоловiк. — Но вона нiчо забирати не буде. Я їй у Парижi купив дом, то вона займається зараз оформленням.

Зауважує, що всi меблi зробленi з червоного дерева. Замовляв їх за кордоном. У вiтальнi стоять плетенi з лози крiсла та диван. На пiдлозi паркет i постелена шкiра ведмедя. Така ж лежить у спальнi. Стiна кабiнету обвiшана гвинтiвками та пiстолетами рiзних розмiрiв.

— У вас є чоловiк? — звертається до мене власник. — Скажiть, що подарю цю колекцiю. Вона коштує як пiвквартири. Но iз собою забрати її не зможу. Не пропустять на кордонi. А тут все робоче. I набої є.

Вiкна кухнi виходять на головну вулицю мiста. Чоловiк каже, що для такої квартири цiна цiлком виправдана. За таку ж у Києвi вiн би правив не менше $5 млн.

У новозбудованому мiкрорайонi ”Подiлля” чотирикiмнатну квартиру iз дизайнерським ремонтом та меблями можна купити за $250 тис. Поряд iз будинком новий дитсадок, школа. Є пiдземний паркiнг та дитячий майданчик iз гiрками та гойдалками.

У кухнi на стiнi висить котел iндивiдуального опалення. Кухня поєднана iз вiтальнею. Кухонних меблiв немає.

— Спускаю одразу п’ять тисяч на купiвлю кухонних меблiв, — каже власник квартири. — Спецiально не купували меблi, щоб майбутня хазяйка пiдiбрала на свiй смак.

У помешканнi щойно завершили ремонт. Сюди мав поселитися син господаря iз сiм’єю.

— Син у Києвi влаштувався на гарну роботу, тому тут продаємо, хочемо придбати житло у столицi, — пояснює чоловiк.

Посеред вiтальнi стоїть червоний шкiряний диван iз двома крiслами. Вiтальню з кiмнатами роздiляє напiвкругла стiна з пiдсвiтками. На стiнi вiдведено мiсце пiд плазмовий телевiзор. Квартира має чотири балкони рiзних розмiрiв.

— Тут сонце цiлий день, — зауважує власник. — Iз самого ранку з’являється у вiкнах вiтальнi, а надвечiр переходить у дитячу та спальню.

Вiнницькi рiелтори кажуть, що найдорожче житло в центрi мiста. Квартири часто купують пiд офiси.

— Найелiтнiшi квартири продаються в новозбудованому домi за мiською радою, — розповiдає менеджер агентства нерухомостi ”Влада” Iрина Амосюк, 23 роки. — Тут сучасне планування i їх здавали з ремонтом. Зараз у центрi залишилися тiльки заможнi власники. Вони неохоче рiшаються помiняти цей район на iнший, а тому й цiни правлять у десятикратних розмiрах.

Меблi господарi залишають собi

У мiстi Хмiльник найдорожчу квартиру продають за $150 тис. Це чотирикiмнатна квартира. Стiни поклеєнi шпалерами. У кухнi двоконтурний котел. Меблi власники не продають.

— У нас не прийнято продавати житло з меблями, — говорить менеджер агентства нерухомостi Олеся Цегельник, 26 рокiв. — Самi дешевi однокiмнатнi квартири без ремонту. Їх продають за 30 тисяч доларiв. А пiвроку тому такi ж квартири можна було купити за 22 тисячi.

У Немировi однокiмнатнi квартири коштують $30–35 тис. Такi порiвняно високi цiни пояснюють наявнiстю в районi успiшного горiлчаного заводу й сталими зарплатами. Найдорожчий будинок у Немировi коштує $250 тис. Вiн розташований у мiкрорайонi Поле чудес, неподалiк вiд нового заводу ”Немирiв”.

У Калинiвцi найдорожчу чотирикiмнатну квартиру продають за $85 тис. У нiй iндивiдуальне опалення та зроблений ремонт. За однокiмнатнi помешкання тут правлять вiд $22 тис.

2002 року в Гайсинi за $3,2 тис. можна було придбати однокiмнатну квартиру в центрi мiста. Нинi така коштує $30 тис. Менша цiна квартир без ремонту на околицях мiста i вулицях, вiддалених вiд центру. Наприклад, по вул. Плеханова та Богдана Хмельницького однокiмнатне помешкання можна купити за $18–20 тис. Найдорожчi квартири в будинках по вул. 1 Травня, Ленiна, Карла Маркса. 3-кiмнатну можна придбати за $54–58 тис.

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости