Купувати житло стає приємніше

  • Дата публикации: 2009-04-22 10:17
  • Просмотров: 508

Минулого тижня журналістів нашого видання запросили до офісу Сто Двадцять Першого агентства нерухомості на цікаву подію. І подія ця з розряду таких, що зазвичай відбуваються в дуже інтимній обстановці: нас запросили на оформлення купівлі-продажу квартири.

Поделись новостью с другом:
Купувати житло стає приємніше

Не скористатись такою нагодою поринути в таємниці ринку нерухомості ми не могли і вирушили до офісу агентства.

Сонячною весняною погодою прогулянка до вулиці 40-річчя Перемоги була приємною. За 15 хвилин ми в затишному офісі Сто Двадцять Першого агентства нерухомості. Всі дійові особи: продавці, покупці, агент з нерухомості, відповідальний за цей договір, - вже присутні. З клієнтами особисто працює директор агентства Наталія Крістенчук, яку ми попросили прокоментувати події.

- На якому етапі перебувають учасники процесу?

- Сама складна частина роботи вже виконана. Є продавець, є покупець, узгоджена ціна квартири, підготовані документи для нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу. В даний момент узгоджуються останні деталі. Після цього ми вирушаємо до нотаріуса.

- Якою була роль агентства в підготовці угоди?

- Ми були присутні на всіх етапах підготовчого етапу. По-перше, нам вдалось досить швидко знайти прийнятні варіанти для покупця: від першого звернення до нас минуло три дні, протягом яких ми показали п’ять квартир. Такого результату досягаємо завдяки чіткому виконанню побажань клієнта, пропонуємо лише те, що відповідає його уподобанням. По-друге, сьогоднішні квартира перебувала в продажу теж недовго. Знайти на неї покупця в короткі терміни вдалось завдяки потужній рекламі, яку ми даємо по кожному нашому об’єкту. По-третє, агентство брало найактивнішу участь в зборі документів, необхідних для укладання договору купівлі-продажу. Я особисто як директор веду кожну угоду, яка укладається за допомогою Сто Двадцять Першого агентства нерухомості.

- Що ваші клієнти робитимуть далі?

- Зараз ми їдемо до нотаріуса, потім повернемось в наш офіс і на них чекатимуть приємний сюрприз.

Заінтриговані, ми вирішили дочекатись повернення клієнтів агентства. Нотаріус спрацював оперативно, оскільки підписання угоди разом з дорогою туди-назад тривало не більше години. Відчутно, що агентство нерухомості ретельно виконало всі підготовчі операції. Згодом виявилось, що поки клієнти перебували у нотаріуса, страховий агент компанії – партнера агентства нерухомості виписав страховий поліс на ім’я нового власника квартири. За цим полісом страхується нерухоме майно і цивільна відповідальність власника перед третіми особами. З огляду на те, що дана квартира потребує косметичного ремонту – дуже зручна річ. Знову просимо пояснити ситуацію директора Наталію Крістенчук.

- Прокоментуйте для нас, будь-ласка, що це за страховка.

- Це наш подарунок клієнту. Як ви уже знаєте, для продавців нерухомості ми пропонуємо зберігати гроші на депозитних вкладах з ексклюзивно підвищеними відсотковими ставками в банку «Хрещатик». А нашим шановним покупцям ми даруємо річну страховку новопридбаної нерухомості. Намагаємось зробити приємне нашим клієнтам.

На завершення візиту просимо поділитись враженнями нову власницю квартири Надію Іванівну.

- Вітаємо із значним придбанням, бажаємо щастя в новій оселі. Поділіться враженнями від процесу покупки житла.

- Чудово! Виявляється, що з допомогою професіоналів купувати нерухомість не складніше, ніж продукти в супермаркеті. А страховка в подарунок – це взагалі обслуговування за системою «все включено». Вважаю, що мені повезло, коли я звернулась саме до Сто Двадцять першого агентства нерухомості, яке притримується нових стандартів обслуговування. Купувати житло стає приємніше.

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости