”Київмiськбуд” обiцяє закiнчити 30 новобудов

  • Дата публикации: 2009-03-20 04:05
  • Просмотров: 818

Минулої суботи компанiя ”Київмiськбуд” здала новобудову на вул. Татарськiй, недалеко вiд центру столицi. Будинок iз двох секцiй, на 9 i 12 поверхiв має 80 квартир.

Поделись новостью с другом:
”Київмiськбуд” обiцяє закiнчити 30 новобудов

Помешкання просторi. Наприклад, 2-кiмнатне має площу 105 кв. м. Купити його можна i тепер за 1,3 млн грн. Кожна п’ята квартира призначена для працiвникiв столичного заводу ”Артем”.

У житловому комплексi є пiдземний паркiнг. На першому поверсi передбачено заклади торгiвлi.

Монолiтно-каркасну багатоповерхiвку заклали в 2006-му. Мали завершити у вереснi 2008-го. Здали на пiвроку пiзнiше. Нинi компанiя зводить бiльш як 30 будинкiв у столицi. Залежно вiд наближеностi до центру, житло продають по 8,3–16,3 тис. грн за ”квардат”. Керiвництво компанiї запевняє, що добудує усi об’єкти.

— У ”Київмiськбудi” зараз ситуацiя складна, — каже президент холдингу Петро Шилюк, 59 рокiв. — Але ми плануємо виконувати договори, якi заключили з iнвесторами. Щодня ми продаємо двi квартири. Ми зараз працюємо над тим, щоб отримати кредити. Сьогоднi бажаючих купити квартири у чотири рази бiльше, нiж пропозицiй. Тому, якщо є кошти, не потрiбно їх вiдкладати. Я б рекомендував купувати житло в тих будинках, якi практично готовi, там не треба ризикувати. Я можу обiцяти, що ми свої об’єкти закiнчимо.

У iнших мiстах країни ”Київмiськбуд” скоротив будiвництво бiльш як наполовину.

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости