Киев обещает до Евро-2012 построить новые электроподстанции

  • Дата публикации: 2009-06-09 10:56
  • Просмотров: 311

Для забезпечення якiсного проведення футбольного чемпiонату Європи у 2012 роцi, у Києвi необхiдно побудувати електропiдстанцiї «Олiмпiйська», «Європейська», «Московська».

Поделись новостью с другом:
Киев обещает до Евро-2012 построить новые электроподстанции

Про це повiдомив перший заступник голови КМДА Анатолiй Голубченко.

«Для забезпечення якiсного проведення футбольного чемпiонату Європи у 2012 роцi, у Києвi необхiдно побудувати електропiдстанцiї «Олiмпiйська», «Європейська», «Московська», цитує Iнфобуд. Ще двi пiдстанцiї потужнiстю 330/35 кВт будуватиме «Укренерго». Але, враховуючи перспективу розвитку нашого мiста, ми плануємо додатково побудувати ще 6 пiдстанцiй потужнiстю 110/10 кВт. Це потрiбно, аби райони рiвномiрно отримували необхiдну потужнiсть i щоб у домiвках усiх киян без винятку було свiтло i працювали важливi для життя побутовi прилади: пральнi машини, холодильники, електроплити, кондицiонери», – поiнформував Анатолiй Голубченко.

Вiн зауважив, що пiдстанцiї «Олiмпiйська», «Європейська» i «Московська» забезпечать необхiдною потужнiстю вже сьогоднi перевантажений центр мiста, реконструйований НСК «Олiмпiйський» та новозбудованi готелi. Про це повiдомляє прес-служба КМДА.

«Будiвництво нових електропiдстанцiй ми планували i до вiдбору у проведеннi футбольного чемпiонату Європи. Але саме цей чинник допомiг нам зараз, адже будiвництво електропiдстанцiй потрапило у програму пiдготовки до Євро-2012 i незабаром ми очiкуємо отримати на їх будiвництво грошi з державного бюджету. Будувати «Олiмпiйську» пiдстанцiю ми розпочнемо вже у поточному роцi, а «Європейську» – наступного. Думаю, побудуємо обидвi за 1,5 роки», – додав Анатолiй Голубченко.

Вiн додав, що орiєнтовна вартiсть будiвництва електропiдстанцiй складе 300 млн. грн. Фiнансуватимуться роботи з мiського i державного бюджетiв за схемою 50/50.

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости