КБУ ПРИСВОЇЛА НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ НАДІЙНОСТІ ЖК «ПАРКОВА ВЕЖА»

  • Дата публикации: 2014-09-11 10:27
  • Просмотров: 1642
  • Город: Киев

Конфедерація будівельників України спільно з Рейтинговим агентством IBI-Rating присвоїла житловому комплексу «Паркова вежа» І рівень надійності – відмінна надійність за рейтинговою шкалою IBI-Рейтинг для житлових комплексів.

Поділись новиною з другом:
КБУ ПРИСВОЇЛА НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ НАДІЙНОСТІ  ЖК «ПАРКОВА ВЕЖА»
Це відповідає найвищому показнику рейтингу, що говорить про максимальний захист інвесторів та виконання зобов’язань забудовника згідно будівельного проекту.
 
Урочисте нагородження та вручення Сертифікату надійності відбулося 9 вересня 2014 року на території комплексу за адресою: м. Київ, вул. Червонопільська, 2г.

 
 
Оцінка надійності будівництва об’єкту була проведена в рамках «Рейтингу надійності житлових комплексів» – спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України, Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.
 

«Рейтинг надійності житлового комплексу – це експертна оцінка багатьох показників. Компанії, які проходять цю оцінку, максимально відкриті і надійні для покупців. Забудовник прагне надати своїм майбутнім мешканцям вичерпну інформацію про комплекс, аби переконати у правильності вибору. Промислово-будівельна група «Ковальська» одна з таких компаній. Багаторічний досвід роботи на українському будівельному ринку дозволяє Групі «Ковальська» будувати якісно, вчасно і  бути одній з перших, хто отримав Рейтинг надійності», –
зазначив у привітальному слові Сергій Грабар, Виконавчий директор КБУ.  
 
 

Забудовник ЖК «Паркова вежа» – ТОВ «Компанія Елонг», генеральний підрядник будівництва – ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської», як найбільший виробник будівельних матеріалів України, є членами Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська». Будівництво «Паркової вежі» компанія розпочала у листопаді 2013 року та виконує з дотриманням графіку. Планується, що у ІІІ кварталі 2015 року об’єкт буде зданий в експлуатацію. За ходом будівництва можна слідкувати в режимі реального часу завдяки трансляції.
 
Дозвільна документація по ЖК відповідає усім чинним нормам, а схема продажу квартир – цілком зрозуміла, прозора і надійна. Варто зауважити, що ціна квадратного метру в цьому об’єкті є об’єктивною та відповідає ситуації на ринку. 
 
«Головною нашою перевагою є звичайно ж якість – ПБГ «Ковальська» була і залишається беззаперечним лідером серед виробників будівельних матеріалів, об'єднуючи ресурси різних передових, у своїй сфері, підприємств і впроваджуючи сучасні технології. За рахунок групи наших підприємств ми реалізуємо комплексні рішення для будь-якого нашого об'єкта: починаючи від розробки і виконання проекту будівництва, закінчуючи обслуговуванням власною комунальною службою – Ковальська-Житлосервіс. Тобто, інвестори можуть бути впевнені не тільки в якості забудови, але і у високому рівні сервісу в процесі експлуатації готового житла. Ми намагаємося забезпечити наших майбутніх мешканців всім необхідним для життя. Наші об'єкти – це комплекси зі своєю інфраструктурою, де завжди є місце для відпочинку та прогулянок з дітьми. 
 

Наразі, розташування ЖК «Паркова вежа» обране із урахуванням розвиненої інфраструктури, зручної транспортної розв’язки і рекреаційної зони – парк «Крістерова гірка», аби в повній мірі відповідати заявленій класифікації облаштування та будівництва житла «комфорт-клас» –
розповів Сергій Пилипенко, Генеральний директор ПБГ «Ковальська». 
 
Визначався рейтинг надійності ЖК на основі методології, розробленої рейтинговим агентством IBI-Rating, та базувався він на аналізі трьох основних блоків інформації: про забудовника та генерального підрядника, про фінансові показники компанії та про особливості конкретного проекту – за результатами чого рейтинговим комітетом визначається відповідний рівень надійності. Основні фактори, які в подальшому обґрунтовують визначений рівень рейтингу, висвітлені в Сертифікаті, який отримує компанія-забудовник.
 
«Оцінюючи надійність житлового комплексу, ми в першу чергу аналізуємо фінансовий стан компанії-забудовника та генерального підрядника, за рахунок чого відбувається фінансування будівництва, прибутковою або збитковою була діяльність компанії. Тобто оцінюємо її кредитоспроможність – це те, на чому спеціалізується наше кредитно-рейтингове агентство, те, що ми робимо вже протягом 9-ти років. Адже велика кількість забудовників розпочинає продаж квартир в об’єкті ще на стадії фундаменту, сподіваючись, що за рахунок залучених від інвесторів коштів провадитиме подальше будівництво. Проте фортуна мінлива. За даним проектом генпідрядником виступає ПАТ «Завод ЗБК ім. С. Ковальської» - одна з провідних будівельних компаній міста, яка ввела в експлуатацію близько 500 тис. кв. м житла. Протягом останніх років підприємство демонструє позитивну динаміку розвитку: зростають активи, інвестиції в будівництво, відмічається помірне боргове навантаження. За період з 2011 по 2013 роки чистий прибуток компанії зріс вдвічі – до 14,4 млн. грн. Важливим є також надання компанією гарантій для інвесторів щодо повернення коштів в разу виникнення непередбачуваних обставин. Всі ці аспекти були враховані при визначенні рейтингу надійності і обумовили його високе значення», - наголосив Григорій Перерва, директор рейтингового агентства IBI-Rating.


 
Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК «Паркова вежа» та результатами проведеної оцінки можна з Сертифікату, що знаходиться у додатку, а також на сайтах КБУ та IBI-Rating. 
 
Довідкова інформація
Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, що розроблена Рейтинговим агентством IBI-Rating, узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам. 

Інформація про організаторів проекту
 
Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше, ніж у 5 разів. Це підняло Україну в рейтингу Doing Business на 145 місць з 186 до 41 (в отриманні дозволів на будівництво).
 
Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.
 
Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.
 
Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости