ЕКО-ДІМ – сучасні квартири в нових будинках Львова

  • Дата публикации: 2013-07-31 11:01
  • Просмотров: 3153

«ЕКО-ДІМ» - компанія житлового будівництва, яка давно заслужила статус надійної та відповідальної компанії.

Поділись новиною з другом:
ЕКО-ДІМ – сучасні квартири в нових будинках Львова
Про нові – ексклюзивні та доступні – пропозиції квартир, особливості ринку нерухомості наприкінці літа, а також нововведення на ринку на ринку нерухомості – розповідає директор АН «ЕКО-ДІМ» Роман Бук.

Нові квартири в будинках Червоної Калини та Скрипника 

- В серпні ми пропонуємо нові квартири в житлових комплексах по проспекту Червоної Калини та вулиця Скрипника. Ці комплекси добре відомі львів’янам і користуються попитом. Влітку ми розпочали продаж нових квартир в нових чергах будівництва, які завершуватимуть ці житлові комплекси. Відтак зараз є нові 1-, 2- та 3-кімнатні квартири, серед яких можна обрати варіант собі до вподоби.
 
Сучасна 1-кімнатна квартира всього за 250 тисяч гривень

- Для тих, хто шукає економний варіант квартири, але при цьому не хоче втрачати на якості сучасних квартир – ідеально підійдуть пропозиції в будинку по вулиці Величковського. Всі переваги сучасних квартир – планування, керамічна цегла, утеплення, індивідуальне опалення та облаштування території – одночасно з дуже доступною ціною. Так, сучасна 1-кімнатна квартира коштує всього 250 тисяч гривень, а 2-кімнатну можна придбати менш як за 400 тисяч гривень. Комплекс по вул.Величковського – це варіант для людей, які не хочуть жити в шумній центральній частині міста, але і не хочуть обирати просто спальний район.
 
Знижка 5 % в рамках «Літніх цін на квартири»
 
- Протягом серпня ми продовжуємо і наші «Літні ціни на квартири». Так, в будинках по вулиці Мечнікова та Інструментальна, квартири можна придбати зі знижкою 5%.  В цих будинках, до речі, дуже цікаві варіанти квартир, а в будинку по вулиці Інструментальній також новинка на ринку квартир Львова – дворівневі 1- та 2-кімнатні квартири з цікавим і практичним плануванням. 
 
Нові правила оцінки нерухомості не зачіпають покупців квартир на первинному ринку
 
- Квартири в новобудовах, які ми пропонуємо (первинний ринок нерухомості), продаються через Фонди Фінансування Будівництва – ФФБ. Це прозора та законна схема продажу житла на стадії будівництва. І фактично, окрім самої вартості квартири, яка чітко фіксується, як і відповідальність забудовника, покупець сплачує додатково максимум до 700 гривень. Ця сума включає в себе все – від оформлення доручення до відкриття рахунку в банку. Додатково можуть бути лише плата за банківські послуги, яка не залежить від агентства, а лише від умов банку, який обирає сам покупець. Що ж до нововведень, які зараз у всіх на слуху, особливо про нові правила оцінки нерухомості - вони жодним чином не впливають на покупців квартир на первинному ринку.
 
З діючими умовами придбання квартир, в тому числі і тих, на які в даний момент розповсюджується знижка можна ознайомитися в офісах АН «ЕКО-ДІМ» та на сайті компанії – www.eko-dim.com.
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости