30 вересня відкривається ХХX міжнародна виставка «БудЕКСПО-осінь» у Львові

  • Дата публикации: 2014-09-18 11:42
  • Просмотров: 1466

<span style="font-weight: normal; font-size:11px;"><i>* на правах рекламы</i></span><br/><br/>Шановні партнери та колеги! Запрошуємо долучитись до будівництва енергетично незалежної України разом з Осіннім Будівельним Форумом, який пройде за підтримки DOM.RIA.

Поділись новиною з другом:
30 вересня відкривається ХХX міжнародна виставка «БудЕКСПО-осінь» у Львові

Традиційно Форум відбуватиметься у форматі трьох взаємодоповнюючих виставок, що дозволить одночасно і максимально повно окреслити проблематику сфери енергозбереження:: ХХX міжнародна виставка «БудЕКСПО-осінь» та  VIII спеціалізовані  виставки «Опалення» і «Альтернативна енергетика».
 
Враховуючи високу значимість та гостроту проблем модернізації та переходу на використання заощаджувальних технологій у будівництві і вагомий акцент на просування енергозберігаючих підходів у комунальній сфері, частиною форуму буде проект «За крок до енергонезалежності», який передбачає поширення інформації серед населення про природні джерела енергії, популяризації «зелених ідей», навчання та просвітництва  у сфері альтернативної енергетики та енергозбереження. В рамках якого відбуватимуться:
* виставка «Відновлювальна енергетика для Львівщини» за підтримки міжнародного транскордонного проекту FARADAY.
* Консультаційно-дорадчий пункт з енергозбереження, де усі охочі зможуть визначити можливість використання відновлювальної енергії, вибрати енергоефективну техніку, розрахувати та спланувати бюджет впровадження систем, а також зможуть задати питання про сучасні системи енергозбереження, зокрема: 
 
- Сонячні водонагрівачі – реальність? 
- Як використати біопаливо?
- Як перейти на найнижчий  тариф газу?
- Чи вигідне електричне обігрівання?
- Про 4 кроки для економії
- Чим і як утеплитися?
- Теплова помпа – найдешевше обігрівання?
- «Зелений» тариф для сонячних приватних електростанцій 10 кВт 
- Чи біогазом можна обігріватися?  

Крім цього, щодня відбуватимуться начальні семінари, зокрема: 
 
* Активісти Української молодіжної кліматичної асоціації розповідатимуть про можливий вклад кожного до вирішення питань виходу з енергетичної кризи, пошуку нових шляхів у відновлюваній енергетиці та роль молоді у цих процесах.
* ММГО «Екоклуб Рівне» ділитиметься досвідом щодо можливості самостійного виготовлення та використання сонячних колекторів для забезпечення гарячого водопостачання власних помешкань.
* Експерт проекту Energy Evolution розповідатиме про Енергозбереження в Україні, нові виклики та нові можливості.
 
Осінній Будівельний Форум вразить не лише експозицією інноваційних досягнень в галузях, але й цікавими майстер-класами, актуальними презентаціями і  насиченою діловою програмою супутніх заходів. 
 
Зробимо разом наше майбутнє Енергонезалежним!!!
Місце проведення: м. Львів, вул. Мельника, 18 (палац спорту «Україна»).
 
З повагою, 
Дирекція Осіннього Будівельного Форуму.
www.galexpo.com.ua
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости