Вінницька нерухомість: кінець епохи дикого капіталізму

  • Дата публикации: 2009-04-13 15:28
  • Просмотров: 994

В падінні цін на нерухомість, яке відбулось за останні півроку, експерти схильні звинувачувати в однаковій мірі всіх учасників ринку.

Поделись новостью с другом:
Вінницька нерухомість: кінець епохи дикого капіталізму
Фінустанови в гонитві за прибутками надавали валютні кредити без належного аналізу доходів позичальника, ріелтори і забудовники розігрівали ринок необгрунтованими прогнозами про подальше зростання цін в геометричній прогресії, громадяни просили і отримували позики не оцінюючи адекватно свою платоспроможність. І от, усе швидко скінчилось. Цікаво, як самі учасники ринку нерухомості оцінюють нинішню ситуацію. За коментарями ми звернулись доо директора Сто Двадцять Першого агентства нерухомості Наталії Крістенчук.

- Як ріелтори оцінюють стан ринку нерухомості у Вінниці?

- Не погоджуюсь з тим, що все скінчилось. Навпаки, все тільки починається. Впевнена, що саме сьогодні ситуація спонукає до роботи за новими принципами — принципами партнерства. Дикий капіталізм на ринку нерухомості вже зробив свою справу. Зараз робота ринку можлива лише за умови побудови якісно нових, партнерських стосунків між усіма учасниками: покупцями, продавцями, забудовниками, ріелторами, банками.

- Можете навести приклад зі своєї роботи?

- Звичайно. Ми взагалі сповідуємо креативність та інноваційність в усьому. Взяти хоча б нашу назву, яка викликає різну реакцію, але нікого не залишае байдужим. Але повернемось до партнерства. Усвідомивши, що прийшов новий етап розвитку ринку нерухомості, ми встановили для себе правило: намагатись робити нашим клієнтам дрібні, але приємні подарунки. Приємно, що наразі в цьому нас підтримав один із самих стабільних українських банків «Хрещатик». В результаті, до 30 червня цього року всі наші клієнти можуть розмістити вільні грошові кошти на депозитах у Вінницькій філії банку «Хрещатик», при цьому ексклюзивно для них будуть підвищені відсоткові ставки на 0,5%в в іноземній та 1% в національній валюті. Думаю, що ця спільна акція буде приємним подарунком тим, хто продав свою нерухомість і деякий час не використовуватиме отримані гроші. Безумовно, депозитний рахунок набагато надійніший, ніж домашня шафа з білизною. Дехто з продавців взагалі воліє не отримувати готівку на руки. Для них банк «Хрещатик» на наше прохання безкоштовно емітуватиме платіжну ощалну картку Maestro FIFA. Я навела лише один приклад побудови взаемовідносин нового типу. Запевняю, що ми маємо безліч нових цікавих ідей, які реалізуватимемо найближчим часом.

- Коли оживе ринок?

- Він вже ожив. І якщо ціна на той чи інший об'єкт відповідає здоровому глузду, запевняю вас, - він продається протягом одного дня.
Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости