У Полтавi Ю. Тимошенко власноручно роздавала житло

  • Дата публикации: 2009-09-25 02:32
  • Просмотров: 361

Прем’єр-мiнiстр України Юлiя Тимошенко вручила ордери на заселення та ключi вiд квартир у 100-квартирному будинку по вулицi Марiї Башкiрцевої,35 у мiстi Полтава, збудованого за програмою «Доступне житло».

Поделись новостью с другом:
У Полтавi Ю. Тимошенко власноручно роздавала житло

«Для 100 родин, якi в’їжджають у будинок, сьогоднi свято. Ми даємо квартири тим, хто багато рокiв стоїть у чергах: вчителям, лiкарям, працiвникам правоохоронних органiв, вiйськовослужбовцям», - вiдзначила Юлiя Тимошенко пiд час урочистостей та додала, що це вже другий будинок у Полтавi та 50 в Українi зведений за програмою «Доступне житло».

Глава Уряду перерiзала стрiчку та оглянула квартири у новобудовi. «Головне, що у будинку застосованi енергозберiгаючi технологiї, адже є власна котельна, яка забезпечуватиме квартири теплом i гарячою водою», - наголосила Прем’єр-мiнiстр пiд час огляду квартир.

Крiм того, Прем’єр-мiнiстр вiдзначила, що у Полтавi Уряд також вже профiнансував будiвництво 182-квартирного будинку: «Наступного разу, коли ми до вас приїдемо, у груднi, вручатимемо теж ордери на квартири пiльговикам».

Материал от:
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости