Клієнти Universal Bank отримали найвигіднішу ставку по іпотечних кредитах в Україні

  • Дата публикации: 2010-12-20 09:26
  • Просмотров: 932

Universal Bank пропонує своїм клієнтам рекордно вигідну ставку по іпотечних кредитах на рівні 14,95%.

Поделись новостью с другом:
Клієнти Universal Bank отримали найвигіднішу ставку по іпотечних кредитах в Україні

З 1 грудня 2010 року Universal Bank зменшив ставку по іпотечних кредитах для фізичних осіб до рівня 14,95% у гривні. Ця ставка є фіксованою протягом першого року користування кредитом. Починаючи з другого року, вона змінюється на плаваючу процентну ставку*. На сьогоднішній день ставка 14,95%, що її пропонує Universal Bank, є рекордно низькою на українському ринку іпотечного кредитування.

“14,95% - це безпрецедентна пропозиція на ринку іпотечного кредитування в Україні у посткризовий період. Universal Bank став першим серед українських банків, що запровадив кредити на купівлю житла під таку низьку ставку. Інноваційні іпотечні рішення Universal Bank допомогли багатьом українським родинам придбати власне житло. Сподіваємося, що таке зниження процентної ставки зробить іпотечні кредити ще доступнішими і стане додатковим стимулом для відновлення ринку нерухомості в Україні”, - відзначив Мілтіадіс Папаніколаоу, Голова Правління Universal Bank.

Universal Bank прагне бути надійним партнером для своїх клієнтів і форвардом у сфері банківських продуктів і рішень. Саме тому Universal Bank й надалі утримує лідерство в сегменті іпотечного кредитування, вже четвертий раз поспіль протягом 2010 року знижуючи процентну ставку по іпотечних кредитах.


* Плаваюча процентна ставка є змінною та залежить від ефективної процентної ставки по ощадному вкладу «Мегагнучкий рахунок» (для коштів в національній валюті, у сумі понад 7 000 000 грн), що пропонується Universal Bank, з урахуванням норми обов’язкового резервування коштів, розміщених на такому ощадному рахунку.


Інформація про Universal Bank:

ПАТ Universal Bank входить до європейської банківської групи Eurobank EFG Group, чиї загальні активи досягають 86,8 млрд. євро (за підсумками 1-го півріччя 2010 фінансового року). Кількість співробітників групи налічує 23 000 чоловік. Група реалізує свої продукти та послуги як через власну мережу, що налічує 1 600 відділень та точок продажів, так і через альтернативні канали дистрибуції.

Eurobank EFG Group представлена в Греції, Болгарії, Сербії, Румунії, Туреччині, Польщі, Україні, Великобританії, Люксембурзі та на Кіпрі. Група є членом міжнародної банківської групи EFG Grouр, яка представлена у 40 країнах світу.

Станом на 01.07.2010 установчий капітал Universal Bank складає 1,038 млрд. грн. За розміром капіталу банк входить до ТОП-25 банків України.

У квітні 2010 року Universal Bank одержав перемогу у номінації «Найбільш професійний банк – 2009» за результатами дванадцятого щорічного «Фінансового рейтингу» ділового тижневика «БИЗНЕС».

У липні 2010 року Universal Bank отримав високі рейтингові оцінки в двох рейтингових дослідженнях.

За результатами рейтингових досліджень економічної стабільності українських банків, проведеного щотижневиком «Контракти» у рамках проекту «Гвардия банков-2010» Universal Bank посів друге місце серед 50 банків, які увійшли до рейтингу.

Голова правління Universal Bank Мілтіадіс Папаніколаоу посів друге місце у номінації «ТОП-10 найрезультативніших банківських менеджерів» в рамках рейтингу «Найкращі фінансисти-2010», проведеного авторитетним рейтинговим агентством «Эксперт-Рейтинг» спільно з діловим журналом «Эксперт Украина».
 

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости